Jump to content

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

5 minutes ago, dragance said:

Interesantno je kako se pojaviš uglavnom da djubriš, a nikada da diskutuješ.

 

A kada je pokušao da diskutuje sa Dimitrijem (tačnije da mu objasni), tebi se to nije dopalo jer ti prosto nemaš kapacitet da postove pročitaš onako kako su napisani, već moraš da ih provlačiš kroz falični filter koji si instalirao sam sebi kada je čitanje ovog foruma u pitanju. Znam da to radiš nenamerno i da nisi zlonameran ali FFS više, saberi se :lol:

 

  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
zvanično ga je odložio “zbog nastupa beogradskog tima u evropskim takmičenjima” bar je tako saopštenje zajednice prvoligaša
Sad ti je zvanicno prihvatljivo, a kad Zvezda napise zvanicno i to FSS prihvati, onda su to lazi!

Ajd odluci se, da li su lazovi i u FKP i FKCZ i FSS ili samo u FKCZ? A kao svi su oni isti lazovi.

Ako verujes jednima, veruj i drugima, uz ogradu da su obe situacije takve da bi ti postupio drugacije, kao i ja u slucaju FKCZ.
  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, rock bob said:

preskupe su im ove karte

Cena ulaznica za predstave na BITEF-u su 1700 i 2500 din.  Cena laznica za koncert Vanese Mej na BEMUS-u su od 1500 do 3500 din.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Suma?  Hmmm.   Protiv nas je uvek igrao vrlo dobro i pravio nam probleme i pometnju u odbrani.  Da ga angazujemo samo da igra u derbijima; izginuo bi od zelje da se sveti.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...