Jump to content

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

nema nikave logike. situacija da ne možeš da računaš na nekoliko igrača je, tako reći, redovna. kartoni, sitne povrede, lakše bolesti, premor, vaspitna od trenera. ne dešava se baš često da su svi fit i u idealnom stanju

 

po meni nije bilo razloga da se odlaže večitima ni ono za evro tekme, pisali smo o tome već, a ovde baš nema logike

 

Edited by Ted
Link to comment

Na zvanicnoj klupskoj web-strani pise da je 10-torica igraca zarazeno stomacnim virusom, od njih dvojca su golmani, i da je trojca povredjeno.  Ako zelite da verujete ovoj objavi, onda znaci da je vise od pola tima trenutno van stroja.

Link to comment

Mi ako ne zelimo da verujemo zvanicnoj objavi kluba, mozemo samo da nagadjamo ko ima koronu, ko leukemiju, ko dijareju, ko HIV, ko je u drugom stanju, ko TB, u zavisnosti od stepena zluradosti.   To prolazi na drustvenim mrezama jer je senzacionalno ali je uglavnom nerealno.

Link to comment
16 minutes ago, MiddleClass said:

Kazu zli jezici korona, ali lazemo zbog Ludogoreca. Valjda je samo Borjan ozbiljno fasovao dok su ostali bez simptoma.

Ne kapiram kako to misle da odrade? Jel planiraju da šalju zaražene na teren sa Bugarima ili se nadaju da ih Bugari neće sve testirati, posebno nakon epidemije stomačnog virusa?

Link to comment

da test ali pitanje je da li će taj test detektovati virus u nosu 9 dana od pojave simptoma, do tada ljudi obično ozdrave ili im se spusti na pluća, možda se tome nadaju

Link to comment

Dr. Ristić se oglasio povodom prozivki i objasnio koji su kriterijumi za odlaganje utakmice ukoliko je zahtev podnet. On je istakao da svaki klub ima pravo da odloži utakmicu, ukoliko postoji šest lekarskih uverenja ponaosob za svakog igrača.

– Samim tim se stiču uslovi da se utakmica odloži. Nije ovo prvi put, to se dešavalo više puta, doduše ne toliko često. Klub može da priloži šest potvrda o nekoj infekciji, toksikaciji, temperaturi, febrilnom stanju… Dakle imamo šest igrača koji nisu u stanju da igraju, potvrda ne može da bude grupna pisana, već se piše ponaosob za svakog igrača.

– Mora da bude zavedena protokolom ambulante gde se vrši pregled, sa pečatom zdravstvene ustanove i sa faksimilom lekara. E, ako će oni sumnjati u to, to je druga stvar. Nije moje da proveravam, mi moramo da prihvatimo zvanični medicinski dokument koji potiče iz državne ustanove.


Link to comment

Ovo je primer kako se neproverene vesti pretvaraju u glasine.  MiddleClass je preneo vest zlih jezika da su igraci zarazeni Koronom.  To je prihvaceno kao cinjenica i vec pocinje rasprava kako zvezda zeli da izmajmunise bugarske zdravstvene vlasti i prosvercuje zarazene igrace u Bugarsku. 

Link to comment
26 minutes ago, Dimitrije said:

Mi ako ne zelimo da verujemo zvanicnoj objavi kluba, mozemo samo da nagadjamo ko ima koronu, ko leukemiju, ko dijareju, ko HIV, ko je u drugom stanju, ko TB, u zavisnosti od stepena zluradosti.   To prolazi na drustvenim mrezama jer je senzacionalno ali je uglavnom nerealno.

 

moje poverenje u zvanične objave kluba na čijem čelu je Terzić jednako je nuli

 

isto važi i za obajve kluba na čijem je čelu Vučelić

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...