Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

10 minutes ago, Nikodije said:

zaradili su milione kroz legalne poslove sa drzavom, za razliku od grobara koji su morali da krvare gace kroz nimalo prijatne poslove sa drogom, al ko zna, mozda vrh™ zamera vucicu nedemokratski karakter njegove vladavine i spremni su oko toga jednog dana da se konfrontiraju. najkasnije jedan dan pre nego sto vucic padne.


 


Spasi Srbiju i ubij se, Psihotije?

Link to comment
6 minutes ago, levi said:

gde su zaradili milione, nisu to pare za njih. oni rade za procenat od toga, a glavnicu vraćaju nazad u kasu. tu je i došlo do problema, jer su mislili da će im ostajati više

 

 e to vec ne znam. onda ok, imamo motiv zasto im smeta slika, ako im smeta.

Link to comment
23 minutes ago, James Marshall said:

Što kažu, za vrijeme Tite bio kult ličnosti, srećom pa dođe demokratija i sloboda

Proci  ce i nas kult licnosti, samo da sacekamo jedno 200 godina.

Edited by Zico
Link to comment

Mene uopste ne dotice to sto terzic drzi Vucicevu sliku medjju slikama clanova porodice.  Glupo je, ali to je njegov licni izbor i ne predstvlja zvanicnu politiku kluba.  Meni smeta sto rukovodstvo FK poromovise clana bokserskog kluba.  Ko je taj bokser da zasluzuje da mu predsednik kluba, generalni sekretar i pocasni predsednik caprasdivane?

Link to comment
5 minutes ago, Dimitrije said:

Mene uopste ne dotice to sto terzic drzi Vucicevu sliku medjju slikama clanova porodice.  Glupo je, ali to je njegov licni izbor i ne predstvlja zvanicnu politiku kluba.  Meni smeta sto rukovodstvo FK poromovise clana bokserskog kluba.  Ko je taj bokser da zasluzuje da mu predsednik kluba, generalni sekretar i pocasni predsednik caprasdivane?

 

Pa ocito misle da mu je otac zaduzio klub.

Link to comment

Usput i direktno se popišao na taj isti klub onom čuvenom sezonom, jbt, nama je predsjednik šampiona Jugoslavije bio lik sa interpolovih potjernica i pod sankcijama jer je ratni zločinac. Pa to možda ima još negdje u zapećcima Afrike i Azije. 

Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

to je veljko raznatovic, nas cuveni bokser, dosad neporazen. mrze ga kao i noleta, zasto sto je uspesan. evo kakvog bugarskog monstruma je nedavno nokautirao

 

 

KURIR-TV-CECIN-SIN-JE-NEMILOSRDAN-Veljko-Raznatovic-razbio-boksera-iz-Gruzije-za-cetvrtu-pobedu-u-karijeri.jpg


:laugh: Daj, pa ovo je neka skitnica ispred Maxija.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...