Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

9 hours ago, fandorin said:

Koja je ova bruka i sramota. Za Džaju pre svega, nemoguće da je nateran da se slika. 

Kao da Džaja više ima ikakvog obraza.

Nego, zar nije bilo priče da se junior druži sa nekim grobarima krimosima tj. da je i sam grobar?

Link to comment
22 minutes ago, Bright Billy said:

ovaj je potpisao za bokserski klub a koji se moj slika u fudbalskom ja stvarno ne razumem... 

 

Pa valjda da bi se prenelo u medijima, jer inace niko ne bih pisao o tome da je BK Zvezda potpisala nekog boksera....

Link to comment
40 minutes ago, samo_opusteno said:

Prejak je Terzic sa Vucicevim slikama, svaki put mu vrh navijacke grupe pripreti da ukloni sliku sto on i ucini i onda se posle nekog vremena opet pojavi slika. :laugh:

 

jeste, kad bi smeo da ju skloni. mada ne vidim zasto bi navijacki vrh bio protiv vuciceve slike.

Link to comment
10 minutes ago, Nikodije said:

 

jeste, kad bi smeo da ju skloni. mada ne vidim zasto bi navijacki vrh bio protiv vuciceve slike.

 

Zato sto je vrh ljuta opozicija. I ne libe se to da pokazu uvek i svuda

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment

zaradili su milione kroz legalne poslove sa drzavom, za razliku od grobara koji su morali da krvare gace kroz nimalo prijatne poslove sa drogom, al ko zna, mozda vrh™ zamera vucicu nedemokratski karakter njegove vladavine i spremni su oko toga jednog dana da se konfrontiraju. najkasnije jedan dan pre nego sto vucic padne.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...