Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Nije imalo smisla menjati Erakovica Gobeljicem jer je Erakovic bio vrlo dobar defanzivno.  Erakovicu je nedostajala ofanzivna igra a Gajic je to trebalo donese jer smo jurili rezultat.  Na zalost, Gajic je ispao corak i ofanzivno i defanzivno.  Momak je u ocajnoj formi ove sezone. 

Link to comment

sto niko ne kaze da se deki zaigrao? ovo je njegov fail. zasto bi se zvezda u derbiju povlacila/menjala taktiku/krila se od partizana? 

 

ovo je utakmica da se udari u glavu.

 

a to jeste zvezdin problem. kad god je moralo nije. liga uefa jeste uspeh, ali nije moranje. ne osvaja se nista. pod osvajanje mislim na pobedu nad nekim. trofej. zvezda dugo nema trofej. trofej je nesto vredno. ne pobeda u grupi, ne plasman u neku grupu, ne neki milioni koje niko nece videti...zvezda nema trofej...trofej je i igrac...prosto, nije zvezda sto je bila. muda bez.

Link to comment

Ivanića ako neće da igra u prvenstvu već samo u Evropi prodati, ne pada mu na pamet da potrči a noge čuva bolje no Mrkela svojevremeno.

 

Krstitčića i Dionija za kobasice.

 

PS

 

Stanić treba da igra svaku.

Edited by Dankan Ajdaho
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, armor said:

Ako  je nesto dobro to je da Erakovic izrasta u ozbiljnog igraca i da onih par kikseva nisu nesto ostavili posledice po njegovu igru, nekako mi deluje kao light varijanta Dragovica ali mora vise da igra sto ne bi trebalo da pretstavlja problem imajuci u vidu tempo i intenzitet kojim se igra, dalje mora da se nadje mesta za Stanica i Lazetica i da rotiraju sto bi isto tako trebalo cesce da se desava, Ivanic je veceras bio bas izduvan balon kao i Katai ali opet je on bio nas najopasniji napadac.

Dioni bi trebalo da nadje sebe ima tu jos mesta da napreduje, ono sto brine je Rodic bez obzira na taj centrasut ali sa njegove strane je standardno stvaran visak.

Ne znam Kanga je ok i sve al zna da bude neodgovoran, sto se tice gola koji je Borjan primio bas, bas losa anticipacija bez obzira sto ga nisu dobro zatvorili, mislim strelca jel.

Odgovornost za gol treba da podele Borjan, Krsticic i Rodic.  Prvi, zbog lose postavke i odbrane.  Drugi, jer je odigrao ulogu posmatraca umesto da pokusa da izblokira Hathov sut.  Treci, zato sto ga je Natho okrenuo na petoparcu, ali to se desava i boljima od Rodica.  Zato je tu osigurac (ovaj put Krsticic) koji je zatajio.  Natho je najbolji Partizanov igrac i na njega mora da se striktno obrati paznja u svakom trenutku utakmice.

Link to comment
 
mora 1 omladinac, protiv Brage najmlađi je bio Rishairo 25 god, a od standardnih Degenek 27
 
verovatno najstarija ekipa u Evropi, računajući prave godine svih
 
 

Ne mislim od pocetka nego da naknadno ubaci Gajica a ne Gobelju pa se Deki posle zali na karakter. Krsticic isto, prototip igraca koji ne treba da igra derbi.
  • +1 1
Link to comment

Zato sto nismo imali desnu stranu u napadu, Ivanic, Katai i Dioni su morali da jurcaju i levo i desno kao i da se vracaju nazad da oduzimaju lopte.  Zto su se mnogo trosili.  Njima svaka cast na fizickoj spremi da uspesno odigraju za manje od nedelju dana dve ovako fizicki iscrpljujuce utakmice.  I jos Katai dao gol u 85. min i pre to ga bio jos dva puta u sansi da da gol.  To pokazuje ozbiljnost igraca i ozbiljnu fizicku pripremljenost.

 

Sto se tice Dionija, on je poput Falcinelija pokusavao da odradi rudarski posao (zagradi se, sacuva loptu, spusti je, pomogne u odbrani kao i da se nadje u gol sansi i da gol).  Na zalost, on to za sada radi slabije od Falcinelija, ali meni se cini da je to njegova uloga.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Naravno, moj post se odnosio na mogućnost da je kao čuvao noge. To jednostavno nije istina.

 

Dioni je po mom mišljenju slab fudbaler. Borben, pozitivan, ali slabih mogućnosti. 

Link to comment

Dioni je na poslednje 3 utakmice promašio 4 zicera. Objektivno Lazetić osim neke želje, što se valjda podrazumeva, nije uradio ništa, ali i nenormalno je očekivati ne znam šta od dečka koji ima 17 godina. Brine što je poprilično krupan, a kod svake visoke lopte je bio 3 metra od lopte. Na poluvremenu je bilo pametnije ubaciti Falka umesto Krstičića. Ohi nam treba ko lebac, moramo da dobijemo sve do kraja prvog dela prvenstva da bi ostali na -2, pa da s njim probamo da dobijemo derbi na Mari.

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Ivanića ako neće da igra u prvenstvu već samo u Evropi prodati, ne pada mu na pamet da potrči a noge čuva bolje no Mrkela svojevremeno.

 

Krstitčića i Dionija za kobasice.

 

PS

 

Stanić treba da igra svaku.

 

Nerado ti prepuštam titulu "dežurnog pljuvača Glavatog mlakonje" ali zaista je umro u četvrtak i deluje da jednostavno nije mogao više/bolj/brže/...

Katai isto crko, ali onim golom je pokazao šta je klasa (Katai) a šta forma (Ivanić).

 

Nije on toliko slab u domaćem prvenstvu koliko je Katai "pokupio" većinu golova.

Link to comment

Ovo poslednje Dionia nije zicer, ljudi sta vam je? Izborio se za prostor, iznudio gresku stopera i izasao ispred golmana koji je zatvorio ugao i usao mu u sut.

Da, mogao je da gadja drugi ugao i opet bi golman odbranio i ne bi bio korner. Sutirao je na prvu stativu i golman odbranio.

 

Uoste nije to laka situacija, naprotiv.

Edited by Milosh76
  • +1 4
Link to comment
36 minutes ago, samo_opusteno said:

Ne mislim od pocetka nego da naknadno ubaci Gajica a ne Gobelju pa se Deki posle zali na karakter. Krsticic isto, prototip igraca koji ne treba da igra derbi.

 

Nije meni Krsticic bio toliko los. On se fizicki raspada, ali zna fudbala, fino cita igru, ima neka zanimljiva resenja i dobar pas. Uostalom, mi smo izgubili vezni red njegovim izlaskom, s obzirom da Kanga i posebno Ivanic nista pod milim bogom nisu odigrali danas.

 

Za Gajica se slazem, mnogo los igrac, a uz to i preplasen, sve ono sto ti nikako ne treba u ovakvim utakmicama. Oba komsijska beka su slicni bezveznjaci, ali makar im se ne odseku noge, vec igraju u skladu sa mogucnostima.

 

Ja ne bih nista menjao na poluvremenu, nije to uopste tako lose izgledalo do Borjanovog brainfarta. 

 

Steta velika sto nije Ohi doveden na vreme, cini mi se kao slican igrac komsijskom Rikardu, tog tipa i kvaliteta, samo jos bolji realizator. Lakse bismo resavali ove linglong utakmice.

Link to comment

Glede Dionia, promašio je i zicer protiv Brage, i danas na početku posle onog sudaranja ovih balvana, definitivno ima nos za gola, ali nikako da probije, nikako da sebi digne samopouzdanje. Te situaije 1na1 i situacije posle greške protivnika su čista rutina, ali za to ti treba tona samopouzdanja. Ako ga ne stekne pre polusezone mislim da će vrlo brzo biti razlaz sa njim .

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...