Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, Dimitrije said:

Imam utisak da je sa Falkom zapelo u administraciji (nismo platili njegovom bivsem klubu, usledile su tuzbe, nasi s mislili da ga negde zajme da time amortizuju tuzbe).  Za to je isopastao Falko.

to mi se vec cini kao pravi razlog (imajuci u vidu ko su nam drugovi rukovodioci)

Link to comment

Falko je prilično okrenuo da na kraju proigramo. On bi morao da ima mesta u timu. I ovaj mladić na sredini bi trebalo da igra kao bonus. Promena golmana je must. I tu imamo bonus, a Popović je verovatno bolji od Borjana.

  • -1 1
Link to comment

Korektan derbi, za razliku od prethodnih. Rani gol je najvažnija stvar u fudbalu, naročito kad padne ni iz čega. Po igri smo bili egal, po šansama malo preteže na našu stranu, ipak mislim da se pošteno završilo. Treba istaći savršen centaršut Rodića i odsustvo bilo kakvog smisla od strane Gajića. Ajde što je napred lomio reklame, ali ga ni pozadi nigde nije bilo. Čupa defanzivno savršen, sve duele je dobio. Stanić stvarno deluje da ima herca, mogao bi malo više da ga gura. Falkova minutaža je sramota. 

I za kraj uvek korektni Sale Stanojević, nema on dileme ko je tu zaslužio da pobedi, vredi istaći i konstataciju da je fudbal počeo da se igra kad su dali gol, do tada su i jedni i drugi igrali bojažljivo 🙄

A vidim i da na susednom topiku sve puca od objektivnosti (čast izuzetku)

Edited by fandorin
  • +1 4
Link to comment
11 minutes ago, roux senyurt said:

fudbalski recnik sadrzi dvadesetak reci. ne mora na srpskom, zna valjda malo engleskog iz filmova

 

Italijani ne cuju engleski u filmovima, sve se sinhronizuje. :happy:

  • Haha 2
Link to comment

Mislim da bi i Erakovic trebalo cesce da igra i to na svojoj poziciji - stoper.  Degeneka mogu da odmore neku utakmicu, posebno u domacem prvenstvu.  Stanic ima petlju ali izgleda i da zna da igra fudbal.  A fizicki je rmpalija.  Savrsena kombinacija.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, roux senyurt said:

fudbalski recnik sadrzi dvadesetak reci. ne mora na srpskom, zna valjda malo engleskog iz filmova

 

Pa to i kazem, kakav je qrčev izgovor ne zna jezik, igrač od januara kod nas. A to je ono što protura Mocart i ostala domaća bagra.

 

Posle onakve euforije u četvrtak, opet zateknem sebe kako se nerviram što nemamo špica (a mogli smo otkupiti Ohija letos), što nemamo desnog beka i back up opciju za Rodića.

  • +1 1
Link to comment

Ako  je nesto dobro to je da Erakovic izrasta u ozbiljnog igraca i da onih par kikseva nisu nesto ostavili posledice po njegovu igru, nekako mi deluje kao light varijanta Dragovica ali mora vise da igra sto ne bi trebalo da pretstavlja problem imajuci u vidu tempo i intenzitet kojim se igra, dalje mora da se nadje mesta za Stanica i Lazetica i da rotiraju sto bi isto tako trebalo cesce da se desava, Ivanic je veceras bio bas izduvan balon kao i Katai ali opet je on bio nas najopasniji napadac.

Dioni bi trebalo da nadje sebe ima tu jos mesta da napreduje, ono sto brine je Rodic bez obzira na taj centrasut ali sa njegove strane je standardno stvaran visak.

Ne znam Kanga je ok i sve al zna da bude neodgovoran, sto se tice gola koji je Borjan primio bas, bas losa anticipacija bez obzira sto ga nisu dobro zatvorili, mislim strelca jel.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, samo_opusteno said:

Ne razumem da ubaci Gajica a ne Gobelju i da krenemo sa Krsticicem i pravimo rokade umesto sa Falkom umesto Bena a ostalo da bude isto ono sto fercera.

 

mora 1 omladinac, protiv Brage najmlađi je bio Rishairo 25 god, a od standardnih Degenek 27

 

verovatno najstarija ekipa u Evropi, računajući prave godine svih

 

 

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...