Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Dioni se dosta borio ,tukli ga kao vola ,faul mu dao samo jednom kad se vratio na našu polovinu i oduzeo loptu. Jeste da on treba da daje golove ali uočljivo je da on tek sad fit i fizički spreman. Mislim da bi bio dobar izbor kao drugi špic.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, elementary said:

Dioni se dosta borio ,tukli ga kao vola ,faul mu dao samo jednom kad se vratio na našu polovinu i oduzeo loptu. Jeste da on treba da daje golove ali uočljivo je da on tek sad fit i fizički spreman. Mislim da bi bio dobar izbor kao drugi špic.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

jak, vredan i, cini mi se, pozitivan tip

  • +1 1
Link to comment

Dobro je.  Zasluzili su da im zabijemo gol jer smo imali dosta sansi.  Ali, 1-1 je realan rezultat jer drugo poluvreme do poslednjih 20-ak minuta nismo dobro igrali.  Sve izmene osim Gajica bile su dobre.  To sto je Gajic trebalo da radi - napada i centrira - bilo je lose.  Jos gore je igrao u odbrani.  

  • +1 1
Link to comment

Za Falka mi najtužnije kad čujem “nije se adaptirao, ne zna jezik” !!! Pa Stanković je mogao da mu “drži časove” srpskog, da je posle svakog treninga naučio po jednu reč do sad bi  pričao kao akademik. Biće samo protraćen igrač.

Link to comment

Imam utisak da je sa Falkom zapelo u administraciji (nismo platili njegovom bivsem klubu, usledile su tuzbe, nasi s mislili da ga negde zajme da time amortizuju tuzbe).  Za to je isopastao Falko.

Edited by Dimitrije
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

Za Falka mi najtužnije kad čujem “nije se adaptirao, ne zna jezik” !!! Pa Stanković je mogao da mu “drži časove” srpskog, da je posle svakog treninga naučio po jednu reč do sad bi  pričao kao akademik. Biće samo protraćen igrač.

fudbalski recnik sadrzi dvadesetak reci. ne mora na srpskom, zna valjda malo engleskog iz filmova

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...