Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Mi smo 5 minuta posle postignutog gola digli ruke od igranja napadackog fudbala i krenuli da cuvamo rezultat u najgorem maniru jugo-fudbala.  Mogli su a nam zabodu bar jos 2-3 gola.

Link to comment

Klasicna nasa seljacka prica, cim su igraci pomislili da smo dali gol i zavrsili posao jednostavno ne samo da su prestali da trce vec nisu uopste na utakmici.

Link to comment

Eno grobari dobili gluplji penal od nas.

Sto se nas tice, bitno da nema povreda I crvenih kartona.

Degenek tek izasao iz povrede, Dragovic je rovit...

Link to comment
11 minutes ago, harper said:

Klasicna nasa seljacka prica, cim su igraci pomislili da smo dali gol i zavrsili posao jednostavno ne samo da su prestali da trce vec nisu uopste na utakmici.

jeste, ali nije mi jasan ni izbor stankovića. ajde da moramo da jurimo rezultat, ali ne moramo, a ovaj sastav je defanzivno najblaže rečeno problematičan - pavkov igrač manje, a poznato je koliko su dobri defanzivci katai, ivanić i kanga, pa i ben. ako je već ben u igri, pavkov je u ovoj situaciji apsolutno višak - još jedan igrač u sredini (pa makar on bio veljko nikolić) bi po meni bio daleko korisniji.

Edited by Nikola77
Link to comment

Ne znam da li je Stankoviceva ideja bila da "stanu na loptu" ako povedu ili je to doslo spontano kao rezultat lose navike.  Kako bilo, ako ne pocnemo da igramo fudbal, izgubicemo. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...