Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

Yup, pomera se na 23h od sutra, a Noksi je vecernji termin, znaci nek se potrudi.
Promenili su sistem od sutra, začudo...

Od 11 program kontinuirano 2 ženska 1/4f pa Nadal pa Nole (not before 20h) pa računam ako Švarci ne poludi usred meča i ode se u 5 sati... :fantom: može Nole oko 6 na teren

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

Lepa je Badosa bas bas ali tuzna za gledanje, nestabilna jako, uvek se nesto vadi iz kanala, stalno na ivici da zaplace... tesko da bi se neko usrecio u vezi sa takvom, sigurno je takva i u ljubavi.

I ima stubaste noge, veliki minus.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Promenili su sistem od sutra, začudo...

Od 11 program kontinuirano 2 ženska 1/4f pa Nadal pa Nole (not before 20h) pa računam ako Švarci ne poludi usred meča i ode se u 5 sati... fantom.gif može Nole oko 6 na teren

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Ne moze Nole oko 6.
Not before, znaci ne pre, nikako ne ranije, nevezano kada se zavrsi prethodni. Dakle u 20h. Ima 3 sata do praznjenja tribina. Dovoljno :dry:
  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, mlatko said:

Promenili su sistem od sutra, začudo...

Od 11 program kontinuirano 2 ženska 1/4f pa Nadal pa Nole (not before 20h) pa računam ako Švarci ne poludi usred meča i ode se u 5 sati... :fantom: može Nole oko 6 na teren

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

Daj boze da ne izadje pre 22 na teren :fantom:

  • +1 1
Link to comment
Ne moze Nole oko 6.
Not before, znaci ne pre, nikako ne ranije, nevezano kada se zavrsi prethodni. Dakle u 20h. Ima 3 sata do praznjenja tribina. Dovoljno dry.png
:facapalm: mozak mi na ispaši od juče

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Samo da ima dovoljno snage da je drzi sto dalje, mnogo kratkih lopti joj salje, a Badosa samo zvekece, ali svaka cast na borbi.

Link to comment
1 hour ago, Ras said:

Ne sećam se više okolnosti te predaje u Umagu, ali na USO se činilo da je mogao da odskakuće i na jednoj nozi još tih par gemova - dakle, ono što se tražilo od Musetija juče.

Sa druge strane, Novakovo ponašanje juče je bilo za primer.


na US openu je predao na 6:4,7:5,2:1. i to zbog povrede ramena. to bas i ne možeš da odskakuces do kraja

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...