Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

Siner je u 4 od 5 dosadasnjih setova protiv Nadala imao po brejk prednosti (u jednom setu i dva puta) i svaki put je gubio. Nadam se da nece i danas da se uplasi, opalio sam zestoko prvi set na njega.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • Tužno 3
Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158



Ne vidim ti taj spojler [emoji848]



Novak: I was a different player when I came back, decreased the number of errors, played with confidence, hitting through the ball, the way I should play. End of the third, start of fourth, I saw that he was struggling and tried to apply more pressure. #RG21
Link to comment
2 minutes ago, Tsai said:

Cek cek, nesto ste pobrkali. To su sve uslovi da bi posto clan Repetitora :fantom:

Meni na njega najviše liči poslednji dečko Meadow Soprano, onaj student stomatologije.

  • Haha 1
Link to comment

Nista Nadal nije odigrao, covek ima nevidjenu srecu da se svi raspadnu kad je frka. Siner je novi Zverev u najboljem slucaju, ili tako neka vunica nebitna.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Lancia said:

Jbg, pocinjem da mislim da je neka spanska vestica bacila cini na RG u korist Rafe, nisu ovo cista posla :fantom:


da znaš. kad mu treba kiša evo je, ako treba dupla greska da ostane u igri, izvolte, ako treba protivnik

cist poen da ukenja pecanjem u mrežu(!!!!), nema frke

Edited by Ros
  • +1 3
Link to comment

odmorni svarcman bi mogo da ga namuci. dobio ga je u rimu prosle godine, a na RG su igrali nakon sto je ovaj igrao 5 sati i 20 minuta protiv Thiema

  • +1 2
Link to comment

Hahaha kako se menja mislienje u roku od 10 minuta. A ja bas onako gledao kvotu 3.7 na Nadala u sred gema na 5-3, reko al' ce se neko opari ovde.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, Ros said:


da znaš. kad mu treba kiša evo je, ako treba dupla greska da ostane u igri, izvolte, ako treba protivnik

cist poen da ukenja pecanjem u mrežu(!!!!), nema frke

 

13 puta ga usralo da uzme rg :fantom:

14. nece!!

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, Tsai said:

pokido. bice mentalna gromada za par godina

svi ti novi ce biti mentalne gromade, kad se djolo i nadal povuku, sve go qrtaz do qrtza od mentalne spreme.:fantom:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...