Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

Medvedev je juče odigrao maestralno, da se smrzneš kako se dobro kretao i šta je sve pogađao. Ostaje pitanje koliko je Garin dobra referentna tačka, ali meni deluje kao da je sasvim moguće da izubija Cicipasa, pogotovo ako se uzme u obzir njihov istorijat, kako na terenu tako i van njega. 

  • +1 2
Link to comment

Ma on je lud ko struja i bogami kao vecina Rusa, totalno nepredvidiv (ono sto sam u sportu videla).
A voli opasno da se sali pre svega na svoj racun i to mi se posebno dopada, te ne moze takav da "ne valja".

  • +1 4
Link to comment
On 6.6.2021. at 8:39, April said:

Čovek još uvek zarađuje više od Novaka, šta fali novcu?

Sent from fav toy
 

 

To je naJače™, imaće Federer ugovora i sponzora i kada ne bude igrao, ali sigurno uzima više igrajući i samo pojavljivajući se. Pa mi onda prosto bude zapanjujuća lakoća sa kojom se ljudi u njegovo ime odriču svih tih miliona, kao šta će mu kad ima, ludilo. :D Kao da se radi o 100e, komedija.

  • +1 1
Link to comment

Sto ne znaci da mi obicni smrtnici ne treba da osecamo zavid™ i pljujemo ga najstrasnije zbog ovog povlacenja.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
42 minutes ago, Mil@n said:

 

To je naJače™, imaće Federer ugovora i sponzora i kada ne bude igrao, ali sigurno uzima više igrajući i samo pojavljivajući se.

 

ma jok, vidiš pre par strana u Forbesovom tekstu da piše na terenu 0.03 i van terena 90 milki.

Link to comment
Just now, eumeswil said:

 

ma jok, vidiš pre par strana u Forbesovom tekstu da piše na terenu 0.03 i van terena 90 milki.


Nisam video to, no ostaje pitanje koliko bi imao van terena da nije na terenu, if u know what i mena.

Link to comment
6 minutes ago, Mil@n said:


Nisam video to, no ostaje pitanje koliko bi imao van terena da nije na terenu, if u know what i mena.

:heart:

1l922c.jpg

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
49 minutes ago, eumeswil said:

 

ma jok, vidiš pre par strana u Forbesovom tekstu da piše na terenu 0.03 i van terena 90 milki.

 

 

Federer je veliki brend (slično kao i Jordan) i sigurno je da će i posle penzionisanja i dalje fino zaradjivati, ali ne kao i dok igra. Prilično sam siguran da je to sa sponzorima sve uradjeno i sa klauzulama, tako da Roger sigurno ima fin podsticaj i da povremeno zaigra par mečeva, tim pre što se vidi da i dalje voli to da radi.

Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

 

To je naJače™, imaće Federer ugovora i sponzora i kada ne bude igrao, ali sigurno uzima više igrajući i samo pojavljivajući se. Pa mi onda prosto bude zapanjujuća lakoća sa kojom se ljudi u njegovo ime odriču svih tih miliona, kao šta će mu kad ima, ludilo. :D Kao da se radi o 100e, komedija.

Ko bi se to ođe olako odrekao 100e? :blink:

 

fakin buržujski forum :angry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...