Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

Od kako je pao, bas nije svoj, pored toga sto mu tada stao servis. Daj zivosti malo, samponcici, bombonice, bananice, nek ti smuckaju nesto.

Bogami ostavilo protiv Rafe traga prilicno, a senka.nece skoro. Fak

Edit: evo Ras kaze urmice


Kompleks "svaka loptica je moja loptica" mislim da ga je koštao i 3. seta protiv Berettinija i ko zna možda i manjka snage da uzme ovaj TB. Ali to je Nole i nema leka protiv takve mašine. Kao što će i Cici sad početi nadam se da shvaća, ako ne uspe da uzme 3. set.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Djeluje stvarno kao da ga je spizdila sunčanica. Sad ovo kad je išao ka svlačionici, lik gleda u tačku i nešto hukće.

Link to comment

Izgleda da su sa razlicitim ocekivanjima izasli danas...Grk ocekujuci da ima zver od rivala, Novak da ce se mladac usrati od njega i sanse za prvi GS.

 

Trenutacno, Cincar vise no solidno odgovara na Novakov "Znas ti ko sam ja" nastup.

 

No..najveca je stvar umeti da zavrsis..to je najjebeniji zanat. Da vidimo da li ga je  Cincar ispekao. 

 

Gledam bez trunke nervoze..kao budista na bromicima.

  • +1 1
Link to comment
Cici igra samo pristojno, ništa specijalno. Novak je nesiguran, kao da tri puta promeni odluku šta će da odigra dok loptica ide ka njemu...
Bogami igra odlicno Grk, imao bolesne vinere, doduse i N mu omogucavao i davao kapom i sakom.

Bez kapi energije i volje. Idi bre, pa finale je.

Engleze gasim, posto sam ih dobro ispovala, kakva g od ljudi. Fuj!

Nece Endi vise nista osvajti, sta vam je.

Link to comment
2 minutes ago, Jumanji said:

Bogami igra odlicno Grk, imao bolesne vinere, doduse i N mu omogucavao i davao kapom i sakom.

Bez kapi energije i volje. Idi bre, pa finale je.
 

 

Cicipas standardno, ništa specijalno... Novak da je ovako odigrao protiv Nadala ne bi tri gema osvojio. Jbg, valjda će biti bolje. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...