Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, harper said:

 

Broj Slemova.

 

Aaa, prezupčio sam, čitam post i mislio da se odnosi na nešto tipa po bar 2 pobede na svakom slemu i reko kako, nema Roger dva RG.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

2 hours ago, Arkadija said:

Kad god me obuzme optimizam oko današnjeg finala, samo mi se javi neki glasić koji počinje da šapuće: Vavrinka, Vavrinka, Vavrinka.

1 je Vavrinka...

 

 

2 hours ago, Jumanji said:

Ne ocekujem nikakvo ciscenje, vec da ce biti i mucenje. Pored toga sto Grk ume da bude veoma nezgodan i fino digao formu, Novak je i emotivno malo ispraznjen. Medjutim, isuvise ima iskustva, za razliku od Stefanosa, plus ono najvaznije ina misiju i ogromnu zelju, jos jedan GS.
Nisam bas opustena emoji52.png a kada pa jesam emoji30.png ali verujem naravno emoji123.png

Ne znam, ne znam... To bi tako bilo da je on dosao da pobedi Nadala - a nije - tako zdrijeb™ ispao. Dosao je da uzme RG, to jos nije gotovo, moze posle da se (emotivno) prazni al' nije vreme - ide British Open, ne?

Znam, znam - nije BO al' nema veze, simpa je...

 

22 minutes ago, eumeswil said:

Aaa, prezupčio sam, čitam post i mislio da se odnosi na nešto tipa po bar 2 pobede na svakom slemu i reko kako, nema Roger dva RG.

Nema Roger 2 RG a nema ni Rafa 2 AO.

 

Link to comment
2 minutes ago, borris_ said:

Ko pobjedi Nadala na RG gubi u finalu ali od svajcarca. Tsitsipas nema nista svajcarsko u sebi tako da...

Sponzorise ga Rolex :sad:

Link to comment
1 minute ago, nisam ja said:

jednoručni bekend. 

 

O ovome sam sinoc razmisljao u kontekstu poredjenja Vave i Cicipasa. Mada, nije to taj tip jednorucnog bekhenda.

Link to comment

Ma dajte, mi blizu Stanislasovog bh, ni blizu, ni fh, a kamo li bh. Tu snagu i tehniku Grk nema, sto u ovom finalu ne znaci nista.

Evo i Muratoglu se slaze da sve zavisi od Novaka -.-

Lepo od ES sto pusta snimak sa Rafom, em lozenje na max level pro, em nervozna u pm.





Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...