Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

1 hour ago, Lancia said:

Pa koja ti je asocijacija, kad cujes Lacoste? Fudbal, hokej...?

Odgovor na to pitanje je smernica u smislu identiteta Lacoste brenda, a ne njegove pozicije u teniskom svetu. Koji brend je prva asocijacija kada čuješ tenis je pravo pitanje ako želimo da proverimo tezu da je Lacoste najveći brend u tenisu. 

 

Btw, meni Lacoste nije prvi brend koji mi padne na pamet kada čujem tenis (Head i Wilson), a ni tenis mi nije prva asocijacija kada čujem Lacoste (polo shirt, dvosmerno).

Edited by Heaviside
Link to comment
16 minutes ago, Heaviside said:

Odgovor na to pitanje je smernica u smislu identiteta Lacoste brenda, a ne njegove pozicije u teniskom svetu. Koji brend je prva asocijacija kada čuješ tenis je pravo pitanje ako želimo da proverimo tezu da je Lacoste najveći brend u tenisu. 

 

Btw, meni Lacoste nije prvi brend koji mi padne na pamet kada čujem tenis (Head i Wilson), a ni tenis mi nije prva asocijacija kada čujem Lacoste (polo shirt, dvosmerno).

Ovo je u rangu, kao kad bih ja rekao da me Wilson asocira na Tom Henksa :)

Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

To je već nebitno tj. Individualno tj. stvar veličine uzorka. Poenta je da je tvoje pitanje irelevantno ako želimo da utvrdimo istinitost teze da je Lacoste najveći brend u tenisu.

 

Previse si ozbiljan, ne valja ti to.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Heaviside said:

Ispravio 

Ma bre sta ispravljas, zezamo se. Jebi ga, falio mi smajli na kraju a i sad ne mogu ja da editujem :D idiudupe.

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Ma neam pojma, jeste bio bezveze ton, kao ja sad nešto objašnjavam, a hteo sam neobavezno da ćaskam. Dobar je Lacoste :D

Nadam se da ljudi iz Lacoste citaju ovo i da ce mi ponuditi posao :D

Link to comment
6 hours ago, bags said:

 

Da. Kad se samo setim na pocetku onih zuljeva po nogama. Uh...

 

Asics je jako potcenjena marka.

 

Gde podcenjena, ljudi ubijaju, usudiću se da kažem da od svih brendova, imaju ubedljivo najveći broj lepit patika u nekom klasičnom smislu, nego adidas i nike i reebok zajedno.

Od kada sam prve kupio pre jedno 8, 9 godian sa ebaya (kod nas izbor bio užas skoro pa nepostojeći) samo njih nosim, i obožavam ih. Popravio se tref poslednjih godina, pa ima sve više modela ali opet je to mizerno u odnosu na to šta sve ima preko.

 

4 hours ago, Jumanji said:

[mention=5803]mlatko[/mention] udjem random, i odmah prvi video cap! spasena ona set lopta emoji3.png

 

 

 

I onda ljudi pričaju što se čovek dere kad pobedi, čovek dobio meč, JUČE, znam i da je dobio ovaj poen, ali opet mi srce ubrza barem za 5 bpm kad pustim play. :(

  • +1 3
Link to comment

Ako Novak dobije prvi set, velike šanse da ide u 3. 

Da moram da stavim kuću, stavio bi na 3-1. Ali jebem mu miša, mislim da će da bude 3-0. Biće Nolo nategnut ko struna i oštar kao žilet, ona poza kada prima servu, i vidiš mu u očima "Now i will totaly fuck u up, no way i am losing this shit". A kad je takav, ako je jedan Rafa dobio po nosu, onda nek ide sve u pm ako ga jedan Cici dekne u 3 u finalu njegovog prvog slema.

Drugim rečima, biće osmo svetsko čudo da Nole pukne, sad kojim rezultatom, iskreno me zabole :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...