Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

15 hours ago, bags said:

Novak 5:7 6:3 7:6 7:5

 

Malo sam precenio Rafu. :laugh:

 

Ovo bi mogla biti prelomna pobeda da ode preko ove dvojice u broju slemova. Ne moze se reci u ovom momentu da je najveca u karijeri ali bi to mogla biti kad se podvuku crte na kraju. Izblokirao je Rafin odlazak na 20 sto je mentalno bitno, izdrzao Rafin nalet i na H2H (ko zna da li bi bio sudara njih dvojice na hard podlozi).

 

 

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

Rafa da se zali ATP-u zbog zreba, oba puta ga je Novak ispresavijao u polufinalu.:D

 

Novak je na jedan mec i jedan sledeci turnir, onaj u Londonu, daleko od toga da bas u svim parametrima bude i zvanicno ono sto odavno nezvanicno jeste, najveci teniser koji je ikada uzeo reket u ruke. Ovako dobiti Rafu u top formi na Satrijeu je apsolutno nerealno.

  • +1 7
Link to comment

Bude li u nedelju izgubio od ovog kilavog Cicipasa, ja cu skociti sa mitske terase, a on nek sebi razbije glavu reketom.

 Jer ovo je zaista epska borba za titulu najboljeg svih vremena i druga titula na RG bi bila ono prelomno u Novakovu korist.

Kakva katarza nakon one danasnje antipropagande tenisa. Prvi put sam danas prekinuo gledanje teniskog meca od kad znam za sebe.

 

  • +1 2
Link to comment

@Nesh

Ti ljudi su nenormalni sa previously džinglovima, tenis je naročito negledljiv jer puštaju te klipove u svakoj pauzi. Srećom ovo sad prenosi i RTS, čak je i komentator večeras bio odličan.

 

Jedino što sad ovamo ide Barbara u kožnom suknjičku..

Edited by autsajder
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, harper said:

Rafa da se zali ATP-u zbog zreba, oba puta ga je Novak ispresavijao u polufinalu.:D

 

 

Mislim da ga je prvi put dobio u četvrtfinalu

Link to comment
 
Ovo je rekao za mec proriv Beretinija, pa je posle bila fora.sa onim Novakovim krikom na kraju, kao zeni od Endija lalnulo sto kuca ipak ostala [emoji2]
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, harper said:

Rafa da se zali ATP-u zbog zreba, oba puta ga je Novak ispresavijao u polufinalu.:D

 

Novak je na jedan mec i jedan sledeci turnir, onaj u Londonu, daleko od toga da bas u svim parametrima bude i zvanicno ono sto odavno nezvanicno jeste, najveci teniser koji je ikada uzeo reket u ruke. Ovako dobiti Rafu u top formi na Satrijeu je apsolutno nerealno.

 

Mislim da ga je '15 dobio u četvrtfinalu. Stoji da bi ga u finalu mnogo teže dobio.

 

Nije ovo baš top Rafa ni blizu, ali to ništa ne umanjuje ovu pobedu - niko ovo osim Novaka ne bi mogao da izvede. Djoković je negde od polovine drugog seta vladao terenom i samo su neki njegovi mentalni eksperimenti, relativni nedostatak killer instinkta i činjenica da su igrali na šljaci, držali Rafu u životu,

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Jumanji said:

Ovo je rekao za mec proriv Beretinija, pa je posle bila fora.sa onim Novakovim krikom na kraju, kao zeni od Endija lalnulo sto kuca ipak ostala emoji2.png

 

ah ... nisam ni gledao datum

  • +1 1
Link to comment

Zverovi. Novak sad duzme olimpijadu, W i US i mogu sva trojica u penziju :)

 

Edit: sad prvo da dobije Cicija, pupupu

Edited by jezovuk
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, autsajder said:

@Nesh

Ti ljudi su nenormalni sa previously džinglovima, tenis je naročito negledljiv jer puštaju te klipove u svakoj pauzi. Srećom ovo sad prenosi i RTS, čak je i komentator večeras bio odličan.

 

Jedino što sad ovamo ide Barbara u kožnom suknjičku..

 

Sada je Previosly, a bilo je i ono TOP 5, pa zakasne na prvi poen u gemu pustajuci kako se direktori biciklistickih ekipa dernjaju ili nesto slicno....ja ne mogu da gledam na RTSu, pa trpim...

Wimbledon ide na SK, to je banja, em ne odredjuje rezija iz Pariza sta gledamo, em veci izbor meceva...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...