Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

24 minutes ago, Mil@n said:

Ako Novak dobije prvi set, velike šanse da ide u 3. 

Da moram da stavim kuću, stavio bi na 3-1. Ali jebem mu miša, mislim da će da bude 3-0. Biće Nolo nategnut ko struna i oštar kao žilet, ona poza kada prima servu, i vidiš mu u očima "Now i will totaly fuck u up, no way i am losing this shit". A kad je takav, ako je jedan Rafa dobio po nosu, onda nek ide sve u pm ako ga jedan Cici dekne u 3 u finalu njegovog prvog slema.

Drugim rečima, biće osmo svetsko čudo da Nole pukne, sad kojim rezultatom, iskreno me zabole :)

 

Nema šanse da bude fokusiran kao juče niti da odigra ni približno dobar meč. Favorit svakako jeste, ali čisto sumnjam da će pasti čišćenje.

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

Naravno da će biti maksimalno fokusiran. Čovek igra finale i, savršeno je svestan važnosti meča. Da li će uspeti da nametne ritam i svoju igru, to je drugo. Onakav Nadal izvuče iz tebe najbolje, ne igraju slučajno najbolje jedni protiv drugih njih trojica. Nadam se da Novak neće krenuti sa prebacivanjem i čekanjem da ovaj usere pod pritiskom, to mu se više puta obilo u glavu a i inače mi je taj pristup odvratan za gledanje.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment

Cicipas igra strasan tenis ove godine, ima samo osam poraza i prvi je na race listi. Novak je favorit i uvek ce biti favorit protiv skoro svih igraca dok moze da se spremi da bude top ali nije bas da sve zavisi od njega danas, treba to imati u vidu. To da nece imati fokus u finalu RG gde je dobio samo jednom, u situaciji kad ga ta pobeda stavlja u odlicnu situaciju da vec ove godine ponisti prednost koju Rodzer i Rafa imaju u toj jednoj kategoriji gde jos uvek imaju prednost, nije nimalo realno. Bice maksimalno nabrijan i posvecen tom mecu, juce je verovatno spremao taj mec do detalja. Sad, kakav dan ce imati to cemo videti. Sport nije uvek samo ono sto znas i umes, nije univerzitetska katedra gde kako god da su zvezde postavljene ono sto znas uvek mozes da izbiflas.

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, Mil@n said:

 

Gde podcenjena, ljudi ubijaju, usudiću se da kažem da od svih brendova, imaju ubedljivo najveći broj lepit patika u nekom klasičnom smislu, nego adidas i nike i reebok zajedno.

Od kada sam prve kupio pre jedno 8, 9 godian sa ebaya (kod nas izbor bio užas skoro pa nepostojeći) samo njih nosim, i obožavam ih. Popravio se tref poslednjih godina, pa ima sve više modela ali opet je to mizerno u odnosu na to šta sve ima preko.

 

 

I onda ljudi pričaju što se čovek dere kad pobedi, čovek dobio meč, JUČE, znam i da je dobio ovaj poen, ali opet mi srce ubrza barem za 5 bpm kad pustim play. :(

 

Pa to i kazem. Nema njihovih prodavnica, modeli se tesko nabavljaju, nemaju dobar marketing. Kvalitet a i dizajn nije upitan.

U nekim krugovima su ipak br.1 - kod ovih ljudi sto se bave trcanjem malo ozbilnije pa 80% je asics.

 

Prognoza za danas:

 

Novak 6:2 6:7 6:4 7:6

 

Edited by bags
  • +1 2
Link to comment

Meni Asics patike mnogo ružne. 😁

 

Na osnovu svega što sam čuo i pročitao definitivno je kvalitet na njihovoj strani, ali ja nisam dovoljno ozbiljan atletičar (odavno sam postao "hodač") da bi moj prefinjeni ukus trpio tako ružan dizajn. 🤣

 

Ali svakako super tema za ubijanje vremena i nervoze prije meča!

Link to comment

Ne ocekujem nikakvo ciscenje, vec da ce biti i mucenje. Pored toga sto Grk ume da bude veoma nezgodan i fino digao formu, Novak je i emotivno malo ispraznjen. Medjutim, isuvise ima iskustva, za razliku od Stefanosa, plus ono najvaznije ina misiju i ogromnu zelju, jos jedan GS.
Nisam bas opustena [emoji52] a kada pa jesam [emoji30] ali verujem naravno [emoji123]

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, red star forever said:

Meni Asics patike mnogo ružne. 😁

 

Na osnovu svega što sam čuo i pročitao definitivno je kvalitet na njihovoj strani, ali ja nisam dovoljno ozbiljan atletičar (odavno sam postao "hodač") da bi moj prefinjeni ukus trpio tako ružan dizajn. 🤣

 

Ali svakako super tema za ubijanje vremena i nervoze prije meča!

 

 

Čak i ovakvi modeli?

 

abdec7a582d86aab2335bb13a7d88e5e.jpg

 

12747935_10154003936839703_2382129400435

 

1021A337_001_SR_RT_GLB-1?$sfcc-product$

  • +1 3
Link to comment

Kad god me obuzme optimizam oko današnjeg finala, samo mi se javi neki glasić koji počinje da šapuće: Vavrinka, Vavrinka, Vavrinka.

  • +1 6
Link to comment

A ovoga me najvise strah, 29 finala [emoji58]
Od toga, ono sto se secam, samo je jednom bio nadigran i dotucen da nije znao sta ga snaslo. Mnogo, mnogo propustenih sasi, one date Mariju me najvise nerviraju.



Idemo sada! [emoji123]
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...