Jump to content
IGNORED

Italija


Indy

Recommended Posts

popneš se na Aventino pored Santa Sabine i gledaš. Kasno popodne. Bolje od Gianicola.

e, to sam radila. istina bilo vec veche i ladno dumresh, ali bash fino. imala sam fenomenalnu turu po rimu, kad malo bolje razmislim :wub:

 

za bubu i ostale

 

kako/cime do rima sa FCO-a posle 11 pm?

hvala bobu pa imamo ostale, buba bi samo sedela sam pored aerodroma i plakala sam :cry:

 

^_^

Link to comment

poslednji voz leonardo express (ide na svakih pola sata) kreće u 11.38pm. posle toga nema ništa do 6.30.

ranije je i posle 11pm išao u 1.15 - 2.15-3.30 i 5.30, ali to vidim da su ukinuli. 

ovde je satnica jednog od bus prevoznika (sitbus). njihov poslednji s aerodroma kreće u 00.30. ostali obustavljaju sve posle 11.30 pm do oko 5.30.

 

ne verujem da išta drugo ima posle toga, sem taksija i privatnog prevoza.

grazie mille :)

 

uh, mislio sam da nista ne vozi do rima posle 11 pm sem taksija

 

mlatko, sibni link od ovog cotrala ako postoji opcija da se kupi preko neta, ic ne kapiram sajt

Link to comment

Nema online karata, možeš u busu kupiti pet karata ko kod Krstića (samo što nema ni konduktera već kupiš odma kod vozača)

Link to comment

Ja se ne bih mnogo uzdao u te noćne polaske po Italiji. Jebi ga, noć je ko će da vozi.....................

ne bih se pouzdavala ni u istaknute cene, ono shto na sajtu koshta 4 evra, na stanici pishe 5, a na terenu uzmu 6 :lolol:

 

i na prodavnicama ne pishe radno vreme. u stvari, iz nekoliko oblasti sam se tamo apsolutno skandalizovala ^_^

Link to comment

taj sitbus sa fiumicina koji ima poslednji polazak u 00.30 je pouzdan što se polazaka tiče, košta koliko je i napisano na sajtu - 6e.

staje kod vatikana i na terminiu.

Link to comment

Ja se ne bih mnogo uzdao u te noćne polaske po Italiji. Jebi ga, noć je ko će da vozi.....................

pa da, ali eto ti najbolje prilike za kuliranje po Rimu i okolini... prepustiti se na milost i nemilost neobaveznim strajkovima i slucajnim polascima moze biti dozivljaj sam za sebe. di ces veceg zen osecaja od onog kad sjvatis da si imao un culo cosi... sednes i kazes "Vozi, Misko..."

Link to comment

onaj leonardo ekspres se na sajtu kune da nepomeriosesmesta garantuje prevoz i u slučaju štrajka - ako ne vozić, onda bus. valjda nešto znači, pošto se drugi eksplicitno ne obavezuju ni na šta. forza maggiore all the way... :D

Link to comment

dajte neku preporuku za restoran u rimu. pozeljno sa adresom :D

 

ima jedan kod Piazza Navona, non-tourist mesto, jela služe u metalnim tanjirima kao u menzi, "zabranjeni" mobilni i platne kartice, uvek puno a nije skupo. Tražiću adresu od koleginice.

 

Preselio bih se u Italiju zbog kafe i sladoleda

Link to comment

ima jedan kod Piazza Navona, non-tourist mesto, jela služe u metalnim tanjirima kao u menzi, "zabranjeni" mobilni i platne kartice, uvek puno a nije skupo. Tražiću adresu od koleginice.

 

Preselio bih se u Italiju zbog kafe i sladoleda

si bio pilence? kako bilo? (otisho si nisam ti oprichala de da jedesh kod studenata :lolol:)

 

u italiju samo zbog one pice sa gamborima i majonezom ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...