Jump to content
IGNORED

Italija


Indy

Recommended Posts

I onda se popnem na Gianicolo i gledam :)

 

bez zezanja, i sami rimljani, uglavnom, bleje napolju, na trgovima, ispred kafica, po parkovima....

 

edit

hasis sam pomenuo jer je u rimu prilicno lako dostupan, a ja ga mnogo volem :)

Edited by nenad
Link to comment

može i tako :)

 

odeš u Sala 1 (Piazza di Porta S. Giovanni, 10), uvek se nešto dešava a ulaz je besplatan (ponekad se treba najaviti, tj. rezervisati mesto)

 

www.salauno.com/index.html

Link to comment

sad me ubiste. nikad necu krochiti dalje od rima. a i to samo zato sto umem lako da nadjem rim sa aerodroma :D

 

 

:D ej, ma nije toliko loše. kraće relacije su skroz podnošljive. al isto ne treba insistirati na stizanju. ti se bar razumeš u relativno - tebi to ne bi trebalo da predstavlja problem.  ^_^

karikiram, al stvarno klinče koje ne hendluje vrućinu ne bih leti vucarala po vozovima. pogotovo tim regionalnim gde je uvek krkljanac i rezervacija ne znači baš uvek da ćeš i sesti.

Edited by Joshua
Link to comment

sad me ubiste. nikad necu krochiti dalje od rima. a i to samo zato sto umem lako da nadjem rim sa aerodroma :D

bubo, glasam za firencu u proleće, krajem aprila bi bilo idealno. 

 

najbolje je kad se ide sopstvenim prevozom, pa se malo tumara po toskani. neopisiva uživancija.

vidim da ste doneli dobru odluku, tako da ne opterećuj se sad prevoznim sredstvima, ko zna kakve će teleportove izmisliti dok dečacima firenca ne dođe na red. :)

Link to comment

@vasa

 

odeš i na Il cimitero acattolico di Roma, Testaccio. i prošetaš i testaćom obavezno, divan kraj, pravi stari sirotinjski kraj.

Link to comment

treba nekako predložiti malom da u tom smislu valorizuje lešće. jebeš beograd na vodi.  ^_^

Edited by Joshua
Link to comment

evo zašto ja volim ovaj forum. vasi je faktički savetovano da ode na groblje i da se uduva :D

Izvanredno. U Parizu sam pio kalvados na Per Lašezu, tako da imamo celu stvar.

Link to comment

poslednji voz leonardo express (ide na svakih pola sata) kreće u 11.38pm. posle toga nema ništa do 6.30.

ranije je i posle 11pm išao u 1.15 - 2.15-3.30 i 5.30, ali to vidim da su ukinuli. 

ovde je satnica jednog od bus prevoznika (sitbus). njihov poslednji s aerodroma kreće u 00.30. ostali obustavljaju sve posle 11.30 pm do oko 5.30.

 

ne verujem da išta drugo ima posle toga, sem taksija i privatnog prevoza.

Edited by Joshua
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...