Jump to content

Italija


Indy

Recommended Posts

Pavle predivno.Za sve koji vole sever italije ili imaju posla tamo AirOne od septembra tri puta nedeljno sa Malpense izlepili ceo grad plakatama.

Link to comment
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Dajte preporuku za povoljan hostel ili b&b u blizini železničke stranice u Rimu. Tamo smo jednu noć pri povratku iz Egipta, potrebna nam je dvokrevena soba sa kupatilom, jedino što je bitno je da je čisto.

Link to comment
Dajte preporuku za povoljan hostel ili b&b u blizini železničke stranice u Rimu. Tamo smo jednu noć pri povratku iz Egipta, potrebna nam je dvokrevena soba sa kupatilom, jedino što je bitno je da je čisto.
ja sam posle jedne tezge bila u ovom roman and italian bed and breakfast http://www.romanandi...-e-tariffe.htmlpre tri godine je cena za dvokrevetnu (tj sobu sa bračnim - dvokrevetna vam je ona "camera doppia") bila 40 eura ukupno uz upotrebu zajedničkog kupatila ili 50 isto ukupno za dvokrevetnu sa privatnim kupatilom. vidim da su cene ostale iste. to su kao minimalne cene (piše i u cenovniku na sajtu) - meni jeste zapala ta minimalna. ako se dobro sećam, rezervisala sam neke 2-3 nedelje unapred. dvokrevetna sa privatnim kupatilom je bila zauzeta, pa nam je zapala ova sa zajedničkim - ali je sve bilo jako čisto, tek da ne liferujete odmah tu mogućnost, ako se i vama isto desi.ugl, b&b se nalazi kilometar od stanice termini, nekih 50-ak metara od metro stanice manzoni (2. stanica linije A od terminija; to je taj Roman&Italian I0, Via Emanuele Filiberto 161 u kome sam ja bila), akontacija prilikom rezervacije je bila nekih 6 jura, koji su se kasnije odbijali od ukupne cene + 2 eura za rezervaciju. sećam se da je bilo čisto i da su vlasnici bili okej (ako se dobro sećam, pričali su i engleski onomad, tako da rezervacija ne bi trebalo da bude problem). u tu cenu je uključeno noćenje + italijanski doručak - bife sa kroasanima, kafom, belom kafom, čajem i sokom od ceđenog đusa™. nije ništa posebno, ali kroasani su bili dobri :Dedit - vi stižete na termini ili na tiburtinu?(ako je tiburtina - bešte odatle ^_^ )edit n - ukidajte ove edite, mogu ovako do sutra da dodajem i prepravljam :lolol: Edited by Joshua
Link to comment

Hej, hvala na ovom opširnom odgovoru. Mislim da stižemo na Termini. NIšta nije ugovoreno,ali će biti jasno do kraja nedelje,.Opcija deluje skroz dobro, mislim da nam odgovara. Hvala još 1.

Edited by pacey defender
Link to comment

kakav je rim s parkovima u kojima može da se bleji? jedna prijateljica koja je bila kaže slabo. a opet, net kaže da je među prvim gradovima u evropi po zelenim površinama, mada viki nudi neke parkove po vilama?! meni treba park park, zeleno i hlad

Link to comment

kad sam već ovde - bum pitala jednu koja je do pre nedelju dana živela tamo. valjda će znati.nisam nikad visila po rimu, sve nešto ofrlje, u povratku/odlasku i u strci...aj u firencu, tamo imam da ti preporučim il giardino di boboli & okolne ^_^ (mada se i u njih plaća upad)

Link to comment

villa borghese - park sa vozicem, jezerom, zoo, rent-a-bike, kafei i galerija.. ima hlada, da odes i sedis/setas satimas ove strane tibra (gde je termini)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...