Jump to content
IGNORED

Serija "Porodica" - That 90's Show


renne

Recommended Posts

5 minutes ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Поменуо је Милошевић (Исаковић) у конверзацији са Легијом, парафразирам: "Знам шта је твоја банда радила", "По вашем наређењу председниче" , "Немаш доказе за то".

 

 

Link to comment

Još jednom ću da ponovim da su Miloševići ovde predstavljeni kao 3 ludaka, 2 totalne ludače u vidu Mire i Marije i Slobe koji je prikazan kao da živi u nekom svom svetu. Scena kad služavka plače i kaže da je iz Knina a on nabraja kao uradio je sve što je mogao je bukvalno napravljena da se gledaocima ogadi Sloba. Kako je gomila ljudi ovo shvatila kao neko saosećanje jebiga šta ste očekivali od serije koja je u startu postavljena da prikaže te njegove poslednje dane na slobodi. Mislim ima i scena kad kaže Rade je uništio sve, nisam ja budala da išta potpisujem itd. Morate da izvrtite opasnu mentalnu gimnastiku da ne vidite sve ovo. Ili da krenete sa predubedjenjem da su morali biti prikazani kao Hitler i Eva. 

 

Serija je gledljiva, izazvala je veliku reakciju u javnosti, pljuju je i Marija Milošević i srpski tviter. Da sam ja njen autor sad bih šmrkao koks i pio šampanjac. 

  • +1 8
Link to comment
16 minutes ago, Jumanji said:

E dodjavola!
Da ne gledam onda...

Gledaj, sto da ne. Lako se prestane. Dajem jos malo fore Miri Karanovic da me obraduje creepy verzijom MM.

  • +1 1
Link to comment

Povodom ove serije,

lepo objasnio, a mnoge podsetio, Korać kod Japundže (Među nama) da se u presudi za otmicu i ubistvo Stambolića navodi da je nalog izdao ovaj simpatični  iz serije, imenom i prezimenom.

Tako glavni u seriji od domaćeg suda ima ćagu da je ubica, uprkos naporima vernih bukača poput Mrkonjića da to verbalno negiraju.

Valjalo bi svakog ko prosbori simpatično o njemu na tu presudu podsećati, bio to forum ili slavska diskusija.

 

Link to comment

Jebes ti ovo, te ugao gledanja, te 100 ljudi - 100 ћуди, Srbija danas, ma koliko to meni nije pravo, ima u odnosu prema Milosevicu prava na samo jedan jedini pristup, onaj koji ima Nemacka, pa i ostatak sveta prema Hitleru.

Ovo, izmedju ostalog, da se izbije iz ruku moguci argumenttm onima koji bi, eventualno, da potegnu cinjenicu da ni jedan ni drugi nisu osudjeni ratni zlocinici.

Hocu reci jebe mi se da li je Adolf voleo Evu ili da li je Eva volela Adolfa toliko da je s njim i u smrt posla, kojeg kvaliteta im je bio oralni, analni sex ili cunillingus, da li je Adolf nezno voleo svog psa Blondija, jer covek koji voli zivotinje ipak ne moze biti bas skroz :puke:

Radilo se i radi se o zlocincu, manipulatoru, diktatoru, skotu svesnom svojih postupaka, s tim sto je, bozemeprosti, cak i 1 Adolf na kraju pokazao vise dostojanstva i svesti o svojoj krivici i odgovornosti od jedne mrcine kakva je bio Milosevic.

I, da ne bude zabune, svako, ma i najmanje pokazivanje, poukusaj ukazivanja na njihovu ljudsku stranu je iskakanje, je ekstremizam koji treba da bude zakonom zabranjen i kaznjiv.

Bas kao i politicko sledbenistvo i podrska.

 

A ako neko bas hoce i time da se bavi, eno mu psihijatrije, eno mu Froma, Frojda, Rajha...

  • +1 2
Link to comment

Samo iscitati komenatare danasa i kurira na vesti o ovoj seriji (a samo kace, dok je Milosevic i na naslovnicama dnevnih novina)...

Rehabilitacija i Satanizacija

Link to comment

Prijavite ako bude neka umjetnička sloboda tipa kako redaju porodicu pred zidić dok mladi momci preko puta nabijaju karabine, a oficir lomi pečat na plavoj koverti i ustreptalim glasom počinje da čita: "U ime naroda.."

Link to comment
1 hour ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Jesu li reditelji i scenaristi odgovorni za ovo što od 5 Mileta četvorica možda krenu da saosećaju s njime?

 


Pa četvorica od pet Mileta ionako saosećaju s njime :fantom:

 

Mislim i da Milad imaju prava da se bune zbog ovog prikaza i to opravdanog, pogotovo zbog par neproverljivih Slobnih replika o svesnosti vlastite krivice koji su pritom poprilično nerealni.

 

Ja sam ovde već više puta iznosio svoju perverznu fasciniranost Miloševićevom ličnošću. Ispod destruktivnog političkog delovanja i rigidnog javnog nastupa, po brojnim zapisima i svedočenjima pa i njegovih protivnika - privatno srdačan,  karakteran, šarmantan i dirljivo porodičan. A opet ispod svega očito duboka i slojevita patologija.

 

Veliko mi je pozitivno  iznenađenje da je i neko iz drugosrbijanskog kreativnog kruga prepoznao i tera taj povokativni sentiment.

 

 

 

 

Edited by francuski sobar
  • +1 1
Link to comment

Јел дозвољено саосећати се са Прекрасном Јаном? :ss1: Луда Мира гађаће је шољицом у вечерашњој епизоди. 

Screenshot_2021-04-01-13-37-50-559_com.instagram.android~3.jpg

Link to comment
17 minutes ago, autsajder said:

Prijavite ako bude neka umjetnička sloboda tipa kako redaju porodicu pred zidić dok mladi momci preko puta nabijaju karabine, a oficir lomi pečat na plavoj koverti i ustreptalim glasom počinje da čita: "U ime naroda.."

+1

Mada meni sve vise nije jasno, u stvari jeste u svetlu zmijica rehabilitacijica, zatsto se svi upinju da sagledaju stvari sa ljudske strane, iz svih uglova, jer zaboga...

Uostalom:

 

 

Link to comment
2 minutes ago, mraki said:

Zašto @Weenie Pooh ne gleda i ne komentariše ovo? 

Baš bih voleo pročitati jedan iscrpan izveštaj... 

 

Moze da napise i bez gledanja, ko da je to problem..

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...