Jump to content
IGNORED

Serija "Porodica" - That 90's Show


renne

Recommended Posts

Ne znam da li ste pominjali ranije...

Nebojša Dugalić, koji je nakon Raše Bukvića dobio ulogu Đinđića, razboleo se dva dana pred snimanje i tako izgubio ulogu, koja je na kraju pripala Uliksu - otkriva Blic

Link to comment

Meni ovo mnogo vuce na onaj film s Hitlerom u bunkeru, ista paranoja, ludilo i raskorak sa realnim svetom. Samo cekam da Sloba postroji djenerale pred mapom i pocne da urla na njih.

 

Mira skinula Miru 1:1.

Link to comment

Е да, лик који глуми Јана Бјелица :wub:једини пут кад крши професионални однос према породици, када каже Слоби: "Изађите, појавите се" (да би демантовао вест о хапшењу) Зашто она то ради када је он кривац за страдање и муку њене породице, а политички савет који му је дала Слоби помаже, а њој се може уручити отказ због тога. Моје је тумачење да је она глас оне Србије која није острашћена и мрзилачка, ни слобистичка, ни досистичка, ни коштуњавистичка, али јесте дубоко патриотска и морална. И није патриотска из неке личне рачунице него је аутентично патриотска. Надам се да су сценаристи и у наредним епизодама предвидели да њен лик и даље буде симболички душа и унутрашња скривена снага Србије. Јер се полако заљубљујем у њу. :blush:

Link to comment
8 minutes ago, Duhovnost, ljubav i med said:

И није патриотска из неке личне рачунице него је аутентично патриотска. 

 

Ne postoji Srbin koji se ovako može okarakterisati, niti jedan jedini, svećom da tražiš.

Zato je taj lik koji glumi Bjelica u stvari totalno imaginaran

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Ne znam da li ste pominjali ranije...

Nebojša Dugalić, koji je nakon Raše Bukvića dobio ulogu Đinđića, razboleo se dva dana pred snimanje i tako izgubio ulogu, koja je na kraju pripala Uliksu - otkriva Blic

 

steta za dugalica. on cak malo i lici na djindjica, a odlican je glumac

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Е да, лик који глуми Јана Бјелица :wub:једини пут кад крши професионални однос према породици, када каже Слоби: "Изађите, појавите се" (да би демантовао вест о хапшењу) Зашто она то ради када је он кривац за страдање и муку њене породице, а политички савет који му је дала Слоби помаже, а њој се може уручити отказ због тога. Моје је тумачење да је она глас оне Србије која није острашћена и мрзилачка, ни слобистичка, ни досистичка, ни коштуњавистичка, али јесте дубоко патриотска и морална. И није патриотска из неке личне рачунице него је аутентично патриотска. Надам се да су сценаристи и у наредним епизодама предвидели да њен лик и даље буде симболички душа и унутрашња скривена снага Србије. Јер се полако заљубљујем у њу. :blush:

ja sam razne ljude video da troluju iz najrazlicitijih motiva i na najrazlicitije nacini ali iskreno ti si BOG :smiley_hail:!

nemoj da se menjas i koliko god te ovde napusavali nemoj nigde da ides...

 

p.s.

da li bi kada se zavrsi Porodica mogao da krenes po reprizama - ko zna kakvu ces skrivenu poruku otkriti u npr Srecnim ljudima ?

 

 

Hvala

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Ma brate, zagradili mi matori veliki televizor, loze se na neku seriju, ono, znas, kao oni bi da hapse nekog lika, on je bio kao neki Hitler, pajser, ono karao ih kada su bili studenti, ono oni kao onda protestovali, sneg, ladno, kao karali ih drotovi, sorka, taj rad, ma znas bre, stalno kenjaju o tome kako su oni protiv njega, kao tesko se zivelo, ono, benzin na ulici, ona valjda neka kao inglacija, jebemliga, sorka u Bosni, ono Lepa sela, taj rad, ma znas ono kada su nas Ameri tamburali, i sad oni bi kao da ga uhapse, on kao nece, a u stvari mu kao krivo, oni sto ga kao hapse mu bili nekad kao ortaci, pa kulira pored bazena, a gajba jebote strava, lik ono lova, i kao zena mu ne da, ono kao vade utoke, picke, niko ne puca, deru se, kenjaju, pa se kao nesto dogovaraju, ma smor kazem ti, najgore mi kada se zavrsi epizoda oni celo vece kao raspravljaju, kao ko je zajebo stvar, svadjaju se jebote, ko da je NBA, samo sto se ne pobiju, ko je kriv, kao neko zajebo posle, nije trebalo tako, keva pizdi, ne moze to da gleda, a gleda jebote....

Ma jesu ga bre na kraju zajebali, kao uhapsili ga, al da niko ne zna, piju viski, kao prave semu kako ce kao to da izvedu, a da izgleda da nisu oni, nego kao da su se folirali, kao morali, jebace ih Ameri ako ga ne uhapse, ma sta znam, on kao ono, kul lik, zena, cerka, ima i sina, ono, ortak jebiga, cale, nesto ih kao drkaju, ali ne bi da ispadne da su picke, nego ono, oni kao s njim ostro, a zentuju, ima i onaj lik, Legija, kul frajer, ono, zent, znas onaj sto je kao overio onog, valjda, ma sta znam, Kostunicu, Djincica, jebem li ga, ribe onako, matorke, seks nista, ma kenjaju kazem ti... 

  • +1 3
  • Haha 6
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

 

Ne postoji Srbin koji se ovako može okarakterisati, niti jedan jedini, svećom da tražiš.

Zato je taj lik koji glumi Bjelica u stvari totalno imaginaran

Političar ili običan građanin?

Link to comment

Како сам онда ја патриота, a без икакве калкулације и без икаквих скривених мотива. 

Link to comment
8 minutes ago, Milošica said:

Jako grešiš za ovo drugo.

 

Mlad si, uvidećeš.

svako od nas, kad se  nekad u životu nađe u situaciji  kolizije između sopstvenog interesa i interesa društva/države u kojem živi (ne računam na partijske interese) nepogrešivo i stopostotno će izabrati ono prvo, tj.sopstveno dupe. Nijednom do sad nije omanulo, nijednom.

(ekologija, zagađenje okoline, sitna muvanja oko neplaćanja poreza i taksi, jurenje veze za fax, varanje na ispitima, učlanjenje u neku stranku, mito i veze kod doktora, sitne krađe i prisvajanje društvene(?) tj.ničije imovine, emigriranje u inostrantsvo....)

 

 

esid: nije patriotizam busanje u grudi junačke i pisanje ćirilicom

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment
45 minutes ago, jorma shparga said:

ja sam razne ljude video da troluju iz najrazlicitijih motiva i na najrazlicitije nacini ali iskreno ti si BOG :smiley_hail:!

nemoj da se menjas i koliko god te ovde napusavali nemoj nigde da ides...

 

p.s.

da li bi kada se zavrsi Porodica mogao da krenes po reprizama - ko zna kakvu ces skrivenu poruku otkriti u npr Srecnim ljudima ?

 

 

Hvala

 

Могао бих о Линчовој "Дини" и "Твин Пиксу" до прекосутра, свако ново гледање (реприза) - нов доживљај. У овом случају, по аналогији са Дином, можеш рецимо да замислиш да је Слободњакиња Јана Бјелица на планети Аракис где неутрално посматра борбу империје са локалним феудалцима, а са скривеним слободњачким светоназорима. А то што мислиш да тролујем је из разлога што си убеђен да људски ликови морају бити социјалреалистички - "или си овакав, ако ниси овакав онда си такав и такав, а ако ниси такав и такав, онда си сигурно трол". :dry: Постоје ликови који испадају из утврђених шаблона.

  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...