Jump to content
IGNORED

Serija "Porodica" - That 90's Show


renne

Recommended Posts

Ali Momir Bulatović što je razvalio. Da ga nisu potpisali ne bih izvalio da je Crnogorac. Ne znam kako reditelju ne zapara uši da mu ex predsednika CG glumi lik koji verovatno ni na CG primorje nije otišao, a od crnogorskog jezika je uspeo da umetne 2 puta J u reči. Imam utisak da su scene snimane iz prve pa kako ispadne, nema drugog objašnjenja.

  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, Zabalujev said:

 

 

Milošević u polumraku pored onog bazena ponavlja svoje fraze i ubeđuje sebe da je radio za dobro naroda, države...

Podsetio me je na Branda u Apokalipsi...Sama atmosfera, kamera...Sva sličnost se tu završava naravno.

 

Link to comment
Ali Momir Bulatović što je razvalio. Da ga nisu potpisali ne bih izvalio da je Crnogorac. Ne znam kako reditelju ne zapara uši da mu ex predsednika CG glumi lik koji verovatno ni na CG primorje nije otišao, a od crnogorskog jezika je uspeo da umetne 2 puta J u reči. Imam utisak da su scene snimane iz prve pa kako ispadne, nema drugog objašnjenja.


Momir Bulatović je Ljubiša Savanović iz Banjaluke (Kosta iz serije Kosti). Tako da se nije morao ni potruditi da ubaci J jer tako i govori inače. biggrin.png
Link to comment
25 minutes ago, Zabalujev said:

I završava se sa Ajlkulom od Elle B. Autor koristi odjavu da nas natera da se podsetimo devedesetih.

meni se te pesmice na kraju uopšte ne sviđaju,kao neko klinačko loženje ,ne prate atmosferu ,

više bih voleo da ponove Crva sa početka 

 

 

Link to comment

Odgledao prvu epizodu. Pazario sa trafike ostale dve, to cu sutra. Televisa presenta place za ovakvim rediteljima i scenografima. Sto se price tice blah. PTSD je tu, sve ostalo je maaaaaaah.

Link to comment
6 minutes ago, Fakundo Sava said:

meni se te pesmice na kraju uopšte ne sviđaju,kao neko klinačko loženje ,ne prate atmosferu ,

više bih voleo da ponove Crva sa početka 

 

 

 

Izbor pesama itekako prati celu priču, svaka ima simboliku u odnosu na ono što se upravo dešavalo.

  • +1 3
Link to comment

serija je teski krsh, neko je vec pominjao da je pickasto sklepana da se slucajno ne pomene neko od trenutno (jos) aktuenlih vlastodrzaca. Sloba ovde ko narodni heroj a dosovci tunjavci i nesposobnjakovici. Elem, cekam cim pre da ista produkcija napravi uskoro seriju i o ovima sada :fantom:

Link to comment
28 minutes ago, Haralampije said:

serija je teski krsh, neko je vec pominjao da je pickasto sklepana da se slucajno ne pomene neko od trenutno (jos) aktuenlih vlastodrzaca. Sloba ovde ko narodni heroj a dosovci tunjavci i nesposobnjakovici. Elem, cekam cim pre da ista produkcija napravi uskoro seriju i o ovima sada :fantom:

Cekaju da prodje Korona pa da Ashton Kucer igra mladog Picoderca u Londonu.Sitkom sa potencijalom da nadmasi sve.

  • Haha 2
Link to comment
Just now, askeladden said:

Cekaju da prodje Korona pa da Ashton Kucer igra mladog Picoderca u Londonu.Sitkom sa potencijalom da nadmasi sve.

не може ештон кучер, зна се ко мора да игра! остин пауерс! :dry:

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...