Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts



Pojma nemam ko su ti ljudi, zato što sam debil pa me sramota da ostavljam odrednice (tipa Milka notarka, Pera majstor za klimu), nego ja poštujem ljudski rod, sve upisujem po imenu i prezimenu, i onda nakon nekoliko godina pojma nemam ko su ljudi.


Mali savet - kad čuvaš nečiji broj na telefonu, kad upišeš ime i prezime i sačuvaš kontakt idi na edit kontakta i dodaj pod stavkom Work - Job title i Company. Sačuvaš i posle možeš i da pretražuješ po unetim podacima. A i prikazuje ti se ispod kontakta šta je i za koga radi.

Npr. (gorepomenuti bi bili)
Petar Petrović
Klimax
Majstor

Milka Babović
Lopine Inc.
Notarka

Sent

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment




[mention=102]Zli Gli[/mention] ti si ih hvatao na kola [emoji4] uvek druga i uvek dobra [emoji4]
 
Kad covek ima dobra kola (sto ne znaci da su i skupa) on salje jednu poruku. I ta poruka je vrlo jasna [emoji4]
 
Barem po slikama koje si kacio, tvoja kola su uvek super sredjena. 


Ajoj, pa gde su to moja kola, to sam prodavao na ime kupca, uvezena, neregistrovana. Vozio 7 i po godina Opel Astru G '98 godiste, posle toga Astru H par meseci pa Golf 5 i onda sve neke male, Clio i slicno. Ovo sto registrujem pa se proda za mesec dva ne racunam. Znaci kola niste nego uteha i rame za plakanje ovima sto sveze raskinu/razvedu se ili su pred raskidom/razvodom, ili neke koje su kao bile lepe nasmejane na prvi pogled da bi se kasnije ispostavilo da su u vecim dramama nego ja s kladjenjem, zesci psiho slucajevi, alkohol lekovi cuda. Jedna jako tuzna prica, da sam radio kao dostavljac do sad bi se ozenio garant.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk


  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, Zli Gli said:

Skontao sam naravno poentu da je u pitanju firma i narusena privatnost ali i dalje mislim da je reakcija i te devojke/zene i firme zesce preterana.


Mene je pravo da ti kazem zacudilo da se ona uopste iscimala da ga prijavljuje firmi, upravo zato sto kod nas uglavnom vlada ovakav pristup kada god bilo ko prekrsi neka pravila, “pusti dete, nije nista lose mislio”. 
Ne slazem se s tobom da je njena reakcija preterana, reakcija je totalno primerena samo nije bas svojstvena nasem podneblju. I otud cela drama.

Jel smo resili sad sve, zatvaramo dostavu na ovu temu?? :lolol:

 

  • +1 3
Link to comment

Zatvaramo na ovu temu ali ajde da smislimo neko seksualno zlostavljanje unutar foruma, da nam bude zanimljivije

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • Haha 4
Link to comment
10 minutes ago, Leia said:


Mene je pravo da ti kazem zacudilo da se ona uopste iscimala da ga prijavljuje firmi, upravo zato sto kod nas uglavnom vlada ovakav pristup kada god bilo ko prekrsi neka pravila, “pusti dete, nije nista lose mislio”. 
Ne slazem se s tobom da je njena reakcija preterana, reakcija je totalno primerena samo nije bas svojstvena nasem podneblju. I otud cela drama.

Jel smo resili sad sve, zatvaramo dostavu na ovu temu?? :lolol:

 

recimo da je ovo zamašćeno OK (sem onog "totalno"). "totalno" možda kod onog uvea u švedskoj ili kod one koja je u nekom filmu koji se dešava u švajcarskoj cinkarila ženu što đubre ne ostavlja u kesi određene boje. ovo je bilo kao kada bi ja pozvao komunalce što se komšija tušira posle 10 sati a ja legao da spavam i deli nas zid.

 

iako sam napisao OK, mislim da je preterala. sam povod može da se zaključa ali, generalno priče poput ove mogu da budu za analizu ponšanja.

Link to comment
6 minutes ago, djordje geprat said:

ovo je bilo kao kada bi ja pozvao komunalce što se komšija tušira posle 10 sati a ja legao da spavam i deli nas zid.


Pa nije bas najsrecnije poredjenje, osim ako ti komsija posle tusiranja ne pozvoni  na vrata umotan u peskir, sve namigujuci :lolol:

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment



... ovo je bilo kao kada bi ja pozvao komunalce što se komšija tušira posle 10 sati a ja legao da spavam i deli nas zid.

bogami nije [emoji38]ol:



sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

Ljudi, jebote, to je nivo tinejdžera.


Upravo to, odrasli ljudi se najnormalnije tretiraju kao deca koja ne znaju sta rade. Pa jos ti ispadnes baksuz kad podviknes nekom bilmezu

  • +1 6
Link to comment

Ovaj mozda i jeste tinejdzer :D

 

Pri tome, ne opravdavam ga.

 

Super su filmske ljubavi ali ko garantuje da lik nije neki manijak.

 

Da li bi zenske osobe koje jako dobro poznajem ovo uradile, ne bi. Da li je ova imala pravo da uradi ovo, jeste.

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...