Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

Just now, Heaviside said:

 

@pt 2.0

Ja mislim da muškarci možda i više vole pare tj. skupe stvari od žena, al ajde, ne mogu da tvrdim naravno. Ono u šta sam 100% siguran je da žene ne vole pare značajno više od nas i da se mi međusobno rangiramo na osnovu finansijskog stanja mnogo više nego što to žene rade. 

Ma i ja to isto mislim, al me mrzi da započnem rat na temi, još sam nejačka posle koronjele.:fantom:

  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment

Naravno

Sad je bolje, ali i se i dalje većina para sliva u džepove muškaraca. Ne bih da ulazim u rasprave zašto je to tako, ali jeste tako. Jednostavno je ženama teže da zarade pare iz više razloga.

A i muškarcima očigledno ne smeta da imaju trophy wife, sponzorušu sa strane i tako dalje do manje ekstremnih primera koji se baziraju na istom principu. Oće mladu piletinu, sluškinju kod kuće, statusni simbol ili whatever. Meni lično su neki od tih motiva bolesniji od želje za bogatstvom, ali to sam samo ja.

 

  • +1 9
Link to comment

Погрешан је фокус на парама, да ме позове нпр. Лејди Гага на дружење, свеједно би ми било за њене новце, али интересантно би ми било да осетим њену енергију очи у очи. По сличном принципу не значи да сваки однос у коме има обиље новца, нема друге компоненте, у емоцијама, енергији, компатибилности у личностима. А и однос где је све само новац исто потиче од емотивне хладноће обе стране - што је такође океј, нашли су се, леденко и ледена краљица. 

  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

 

@pt 2.0

Ja mislim da muškarci možda i više vole pare tj. skupe stvari od žena, al ajde, ne mogu da tvrdim naravno. 

 

Vole muškarci više, ali svoje :fantom:

 

neko spomenuo rat?

Edited by slow
Link to comment
3 hours ago, pt 2.0 said:

:lolol: Da me nije baš jako blam, to bi trebalo da pitam otprilike 1/15 svoje kontakt liste. Pojma nemam ko su ti ljudi, zato što sam debil pa me sramota da ostavljam odrednice (tipa Milka notarka, Pera majstor za klimu), nego ja poštujem ljudski rod, sve upisujem po imenu i prezimenu, i onda nakon nekoliko godina pojma nemam ko su ljudi.

probaj sa M (majstori) pa ime i zanat, K (komšiluk), P (posao) i tako to

ja imam S (kao selo) pa pera voda, mica kajmak, steva rezidba.....................

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

deluje mi da zagovarate tu tezu

da se mladi zbliže

pa na mladima svet ostaje, zar ne?

Edited by djordje geprat
Link to comment
On 14.8.2022. at 9:54, Milošica said:

Jak momenat je i otvaranje vrata da bi miris rucka ispario u hodnik.

 

Ludeli smo od takvih komsija kada sam bio mali.

 

(Sad kad ispadne da je pola vas to radilo/radi :D)

 

Jedna od najlepših uspomena na detinjstvo/mladost, nedeljom popodne kad strčavaš na fucu/basket tačno znaš koji sprat šta ruča :wub:

 

Sad ionako više niko i ne kuva, jebali ih Voltovi, Glovovi i ini...  :sad:

Edited by VoodooDerina
Link to comment
Nemoj Gli, aj molim te. Ako je neko nahvatao zena i zena samo na foru i mishice - to si ti [emoji3]
Ovo nije ta prica. 


Niti sam nahvatao zena i zena niti na misice. Ja sam u proseku 9 od 12 meseci godisnje mrsav jer ne vezbam ili vezbam preko one stvari, dakle neke ozbiljnije misice cemo otpisati a nisam ni neki lepotan, realno. Znaci sve na foru ovog dostavljaca ali opsirnije sam startovao cak i kad su neke bile skroz nepoznate i kad sam uletao u inboks kao padobranac. I bilo i uspeha a i lepog druzenja ako ne vec nesto intimno ali ovako dzukacki nisam nikad najebao. Skontao sam naravno poentu da je u pitanju firma i narusena privatnost ali i dalje mislim da je reakcija i te devojke/zene i firme zesce preterana. Samo da je iskulirala poruku ili blokirala, ne bi balavac pokusao nista dalje.

Jebote, kad se setim kako sam ja na finjaka otkacinjao gejeve na drustvenim mrezama i nekad davno na nekim ne bas finim sajtovima... a njihovi startovi i kasnija prica su mnogo eksplicitniji nego od ovog zaljubljenog klinca. I eno neki mi i dalje obitavaju medju fb prijateljima, odustali od muvanja ali eto znamo se, ok smo. A ova brze bolje zalba firmi, more mars.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk


  • +1 4
Link to comment

@Zli Gli ti si ih hvatao na kola :) uvek druga i uvek dobra :)

 

Kad covek ima dobra kola (sto ne znaci da su i skupa) on salje jednu poruku. I ta poruka je vrlo jasna :)

 

Barem po slikama koje si kacio, tvoja kola su uvek super sredjena. 

 

Ja sam uvek imao privatna kola karavane. Sluzbena su bila ili jako mala (Mitsubishi Space Star) ili karavani. Samo sam kratko vreme ima Prado mrcinu ( @namenski me je danas za srce ujeo jednom izjavom o vozacima tih kola). 

Sadasnja C klasa je trebala da mi posluzi za 2 putovanja: Norveska Nord Kap i obilazak pribaltickih republika. 

Ja kolima saljem dosadnu sliku - da li treba nesto da se prenese. 

I jos jako vazno, moja kola su jako retko cista. Cist auto je proizvod prljavih namera :D

 

Druga stvar, bilo kakva usluzna delatnost - to je zadovoljavanje potrebe coveka. Majstor koji popravi ves masinu je savremeni oblik princa na belom konju. Kad on dodje i sredi problem - on je (super) heroj. 

Slicno je i sa rasturacem 🍕, kad se on pojavi zamirise hrana, covek zna da ce uskoro biti sit. Posebna hemija proradi i jedna vrsta naklonosti.

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

sve u svemu, žao mi momka. no, možda mu se posreći pa nađe bolji posao a i ima iskustvo više. a i ženska. možda je i njoj bilo krivo što je tako ispalo.

 

pa se nađu i smuvaju na kraju. :heart:

 

laku noć, stiže me  sanica

  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, vladavsnarod said:

Ja kad sam bio live chat agent za korisničku podršku sa ženskim nadimkom (nije moj izbor, firma je favorizovala seksizam) imao sam mnogo nepristojnih ponuda, ali i jednu ponudu za brak. Pored muških svinja, bila je i jedna gospođa sa predlogom za zajedničko tuširanje.

 

Hvala Bogu pa je nadređeni primetio agoniju kroz koju prolazim i uskoro sam napredovao u šefa smene :evilsmile:

 

Basically fake woke to fill quota? :lolol: 

 

 

Hannah? :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...