Jump to content

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

Mene vise uznemirava koliko ljudi slepo prate zakone tj. u ovom slučaju uslove firme, kao da su izgubili zdrav razum. I nije im zao sto je decko izgubio posao. Uslov firme pa uslov firme...a da se opkladimo da ne posluje 100% by the book. Sve svetac do sveca.  

 

 

  • +1 3
Link to comment

To je neželjena komunikacija koju je on ostvario zloupotrebom svog radnog mesta.

 

Da li je mogao da dobije opomenu pred otkaz umesto otkaza? Verovatno jeste. Ali pretpostaviću da je firma ovim potezom htela da preseče bilo kakve druge slične pokušaje u budućnosti.

 

Plus da ne pominjem što smo mogli da pročitamo onolika neprijatna iskustva žena sa dostavljačima i kuririma. Sam pao, sam se ubio.

 

 

  • +1 5
  • Hvala 2
Link to comment

Pala mi na pamet ideja za startup, kombo deliveri i dejting servis (Double D?). Dodas artikle u korpu a onda svajpujes levo desno dostavljace (i dostavljacice). Nsmlatio bih se para a mozda i ne bih.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

  • Haha 5
  • Hvala 1
Link to comment
5 hours ago, francuski sobar said:

Pala mi na pamet ideja za startup, kombo deliveri i dejting servis (Double D?). Dodas artikle u korpu a onda svajpujes levo desno dostavljace (i dostavljacice). Nsmlatio bih se para a mozda i ne bih.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

Nije to dejting nešto drugo...jedino ako i dostavljači i dostavljačice svajpuju, ali onda bi dobar broj muškaraca ostao gladan.

 

Edit: tek sad vidim nik :lolol: sad mi je jasnije 

Edited by Heaviside
Link to comment
5 hours ago, francuski sobar said:

Pala mi na pamet ideja za startup, kombo deliveri i dejting servis (Double D?). Dodas artikle u korpu a onda svajpujes levo desno dostavljace (i dostavljacice). Nsmlatio bih se para a mozda i ne bih.

Jos prosiri biznis na raznosenje opijata ;) lova do krova.

  • +1 1
Link to comment

meni se samo polu-udvarao jedan postar al nije neki frajer. i vozi ona kolica za pijacu kad ima puno posiljki.

 

salu na stranu, dok sam imala studio javljali su mi se neki likovi jer mi je broj telefona bio i privatan i sluzbeni, ostavljala sam ga svuda od fb stranice do nekih foruma, portala za reklamiranje itd,  a jedan je bio posebno uporan i ja da iscackam odakle mu broj zapela i evo:

dakle, klinac (za mene) 30 godina, kao pa video sam da je to joga, pretpostavio da su to dobroizgledajuce zenske,  ukucao broj, video whatsapp sliku i kao to je to. odlucio da startuje. nije bio nepristojan, ali napadan jeste, i morala sam vise puta da mu caps lockiram da me ne zanima i da prestane. jedan sa pricom...odakle vas broj u mom imeniku? nisam se prijatno osecala, mada se nisam posebno ni brinula, ali sam odlucila da nabavim jos jedan broj.

posto se to desilo vise puta - zovem da pitam za jogu hehehe, jel ima tu muskaraca  hahaha, a jel drzite privatne casove hihihi prijatan glas, mogli bismo da se upoznamo, a jedan se cak pravio da je trudnica. njega sam memorisala kao trandza.  uvek sam bila suvo profesionalna i ljubazno ih otkacinjala, a nekad sam mislila da me neko zove i snima jer  pravi one telefonske zajebancije,  no shvatla sam da se izgubila granica ne privatnosti vec  svega uopste, da neki tipovi  jednostavno ne prave razliku, ponasaju se kao na drustvenim mrezama gde je skoro sve dozvoljeno. nisam nikog prijavljivala jer valjda app fora, odustali su brzo,  a sve i da jesam broj telefona sam sama ostavljala zbog reklamiranja, sto bi se reklo sama sam kriva.

ali nije prijatno.

  • +1 7
Link to comment

saće đorđe da ti objasni kako je to super zezanje

 

 

 

@mustang pa jbt ti si kao nacrtana da bi se najebala milosne majke da te neko tako zaskoči a da ti nije po standardu. zamisli samo da krene da ti šalje poruke neki debeli afro iz fedexa što ti je dostavio paket prr neki dan

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...