Jump to content

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

A sta ako Glovo dostavljac nije gnom ala Jutka i Palma nego neki mladi zgodni djecarac optimista koji se samo ponadao da ce da uspe kod neke random simpaticne mu mackice? Nastradao covek ni kriv ni duzan za jednu bezazlenu poruku koja je mogla biti iskulirana, bedak.

A ja sad kad sam bankrotirao ocekujem da nadjem ljubav svog zivota jer mi ova lova kojom sam raspolagao zadnjih x godina nije donela nista dobro. Doduse nisam ni pokusavao regularno nego sve tajno kao i ranije, pas mater. Elem, ako znate neku milionerku kojoj pare nisu bitne, da izgleda pristojno bar, evo stojim na raspolaganju. Visok, nosat, u solidnoj formi i kondiciji, cak vrlo dobroj za svoje godine, kad se skinem sa lekova bicu valjda opet seks masina, dobar u dusi, skroman kad su pare u pitanju, meni 2-3 hiljade evra mesecno a njoj sve ostalo... Eto, tu sam jos malo pa idem da sljakam u Njemacku par meseci da iskuliram pa cekam ponude.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, nera said:

 

A kad smo kod Onaxisa, zar nije njegova cerka dala sansu nekom “finom ali ubogom” pa se ispostavilo da je muzao za pare...

I ćerka i unuka.

  • Tužno 1
Link to comment
2 hours ago, aram said:

Ne verujem šta čitam ovde, zaista

Šta ćeš, Arame, projektuju se ljudi. Onaj koga su htele/nisu htele samo zbog para, misli da se sve vrti oko para.

 

Ne daj bože da pomisli da možda ima neki drugi problem.

 

A neki malo troluju, neki malo kontriraju tek da bi kontrirali, a neki se prave da ne razumeju.

 

Move along, nothing to see here, lepo je rekla Gospa buba.

  • +1 6
Link to comment
51 minutes ago, Heaviside said:

 

 

 

 

Što se teme tiče, ne razumeš u čemu je problem. Prekršio je pravila firme, klijent se požalio i on je dobio otkaz. Zabranjeno im je da koriste podatke o ličnosti u privatne svrhe, kao i svakoj drugoj firmi, on to nije poštovao i poželili su mu sreću u nastavku karijere. Kraj priče.Naravno da nije problem da pošalješ onakvu poruku nekome ko ti je dao broj telefona u privatne svrhe. Veze nikakve ovaj slučaj nema sa time u kakve stereotipe o ženama ti veruješ.

Ovaj post bi trebalo zalepiti u zaglavlje svake stranice otkad je počela ova priča za one koji i dalje ne kapiraju/prave se da ne kapiraju/ o čem' se ovde radi.

  • +1 2
Link to comment

znam (tada) momka kome je (tada) devojka dala broj telefona ne zbog razloga da je zove, on je zvao i evo žive srećno i zadovoljno jako, jako dugo.

Link to comment
5 minutes ago, djordje geprat said:

znam (tada) momka kome je (tada) devojka dala broj telefona ne zbog razloga da je zove, on je zvao i evo žive srećno i zadovoljno jako, jako dugo.

pa problem je što ova nije dala momku broj, nego kompaniji za koju momak radi

 

  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment

bez šale, mislim da je ceo slučaj preforsiran, da je mogao da se svede  na jedno više ilimanje ljubazno otkačinjanje (davanje korpe).

i ja mator i dobre baš zgodne ženske ostavljamo svakodnevno brojeve telefona raznoraznim firmama, prodavnicama......... i uvek može da se desi da se pozove (ne mene, naravno) neko zbog nekog muvanja.

 

jes' da je telefon dat firmi, a firma je dala momku, momak se zaleteo, nije razmišljao algoritamski (if......then) i razmotrio sve opcije. i najebao. firma popravilaimidž, devojka zadovoljna po više osnova, momak će da nađe novi posao sa iskustvom više........idemo dalje

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...