Jump to content

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

32 minutes ago, Leia said:

A kako ti mozes da tvrdis da nije?

 

Pa isto kao i ti da jeste. Šta bi bilo posle nećemo nikad saznati, pa ne treba da ga tretiramo ni na ovaj ni na onaj način.

Link to comment
19 minutes ago, Mil@n said:

 

Pa isto kao i ti da jeste. Šta bi bilo posle nećemo nikad saznati, pa ne treba da ga tretiramo ni na ovaj ni na onaj način.


Ja ne tvrdim da jeste, nego kazem da ne zelim ni da se nadjem u situaciji da razmisljam da li nije ili jeste

A situacije ne bi ni bilo da decko nije mentol bez svesti o granicama u ponasanju, znaci u najboljem slucaju dziber. 
I tretiran je tacno onako kako dzibere i treba tretirati pa nek nauci na tezi nacin ako je tako izabrao, sam pao sam popio otkaz.

  • +1 1
Link to comment
46 minutes ago, ultra plasticni said:

Meni prva poruka deluje kao da se sprda sa kvalitetom hrane...

 

ako je nesto turn off onda je to zloupotreba emotikona koji place od smjeha umjesto onog standardnog lagano stondiranog ali ipak prosocijalno ovlas nasmijanog. neka ga je prijavila!

 

 

Edited by morgana
  • Haha 3
Link to comment
5 hours ago, gospa buba said:




 

problem je shto to ne znamo. ovo je bila njena procena. na kraju, chovek joj je bio na vratima, koje su shanse da je smara, koje su shanse da se vrati. posle iskulirane poruke mogao je da je lako iskulira i on, shto mi svi sa daljine cenimo da je verovatnije, a moglo je lako da bude i 'kulirash me kurvooo'. onda ide klasichna putanja shto nije odmah prijavila. ne znamo.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


 

 

Mozda je bila preljubazna sa njim, mozda je flertovala, davala mu signale, mozda, možda, mozda....

 

Da je bila neki drkadzija koje su sanse da bi joj napisao bilo sta? 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

nek ga je prijavila, sad kad je otpusten nema sanse da je napadne ako je manijak, oh vejt

 

(da ne bude zabune, smatram da je ok sto je prijavljen i sto je dobio otkaz, zbog zloupotrebe podataka, al otislo se debelo u pogresnom smeru)

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, mustang said:

 

Meni da ga je sramota sto radi tu

 

Ne radi vise. 

 

Mislim, okej, ovo ce biti dobar primer ostalima kako da se ponasaju.  

 

 

Previse snoflakes vas jma ovde. A zivot nije, i ne daj Boze, da bude tako sterilan. 

Niko normalan ne bi pisao nesto nekome da nije dobio nadu. A mali lud nije. 

 

U svetu gde svasta na internetu mozemo da saznamo o nekome za manje od pet minuta.  

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Besmisleno je pripisivati dostavljaču ili devojci koja je prijavila neke stvari o kojima realno nemamo pojma.

Suština celog problema je zloupotreba podataka, i o tome očigledno ne postoji dovoljna svest. Ne postoji medju diskutantima, a očigledno je nije imao ni sam dostavljač.

Nikakva apliakcija koja skriva podatke klijenata od zaposlenih tu neće pomoći, jer je u većini slučajeva to neizvodljivo. Samo sankcionisanje zloupotrebe istih, dok svi koji barataju tudjim podacima ne shvate da je ovakvo ponašanje no no.

To naravno neće sprečiti nekog manijaka, ali hoće preostalih 99% koji momentalno u tome ne vide nikakav problem.

  • +1 7
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...