Jump to content

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

I meni lici na isto, ja negde mislim da zapravo niko (malo ko) nije toliko odsecen od realnosti da sebi ugrozi primarnu egzistenciju zbog svidjanja na prvu loptu.

Link to comment

Nije tajna da me nerviraju sve internet histerije i da imam možda malo previše razumevanja za sve manijake i devijante ali ovde ja ne vidim mesta ni za vtk ni acž i li tako nešto slično a ni razloga za ovoliku frku.

Narušavavanje radnog ugovora, ugleda kompanije i poverenja klijenata sasvim dovoljno za sankciju, dal otkaz ili nešto slično po pravilniku firme. Sad da nije prijavila ova, verovatno bi neko drugi a i da ne prijavi niko nije dobro da se pročuje ta praksa.

 

Ovaj dečko može da pređe i kod druge firme, ima cv rasturača sa iskustvom ali ako kaže da je otkaz dobio zbog benignog privatnog cimanja klijenata putem broja dobijenog za dostavu teško da će. Možda kod ovih novih Mister D, ne znam kakvi su ali ime obećava :P

 

 

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, zmanic said:

Ovo je napad konkurencije na Volt i ništa drugo, po meni.


I dodatno mi je sumnjivo sto se pojavilo posle onog teksta o maltretiranju staraca sa telefonskom prodajom gde je neko snabdeo uredno sa JMBG uvezanim sa ostalim podacima da im uvaljuju besmisleno skupe stvari na brzinu.

 

Mislim neke navike koje se jos uvuku iz drugacijeg vremena jednostavno su neprimenljive danas. Iz mnogo razloga. Moja baba imala obicaj da luftira stan iz hodnika. Svi u zgradi su to radili. Ziveli svi zajedno gotovo 50 godina. Tata ludeo zbog toga.

 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment

ekšli Volt je ovdje ispao pozitivac, uradili su jedinu stvar koju je trebalo i koju su mogli da urade, a to je da otpuste ovog lika. 

 

Ako je sve ovo tačno a nije marketinški spin. 

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, Moonwalker said:


Mislim neke navike koje se jos uvuku iz drugacijeg vremena jednostavno su neprimenljive danas. Iz mnogo razloga. Moja baba imala obicaj da luftira stan iz hodnika. Tata ludeo.

 

Jak momenat je i otvaranje vrata da bi miris rucka ispario u hodnik.

 

Ludeli smo od takvih komsija kada sam bio mali.

 

(Sad kad ispadne da je pola vas to radilo/radi :D)

Edited by Milošica
Link to comment
42 minutes ago, Moonwalker said:

I meni lici na isto, ja negde mislim da zapravo niko (malo ko) nije toliko odsecen od realnosti da sebi ugrozi primarnu egzistenciju zbog svidjanja na prvu loptu.

 

To se i te kako dešava, znam nekoliko devojaka kojima su se dostavljači upucavali preko telefona.

  • Hvala 1
Link to comment
15 minutes ago, napadaj said:

 

To se i te kako dešava, znam nekoliko devojaka kojima su se dostavljači upucavali preko telefona.


Nisam znala. Pa onda je prijava logican potez dok se ne dodje u stanje da niko na nju ne reaguje bez obzira na propise.

 

Edited by Moonwalker
Link to comment
50 minutes ago, James Marshall said:

ekšli Volt je ovdje ispao pozitivac, uradili su jedinu stvar koju je trebalo i koju su mogli da urade, a to je da otpuste ovog lika. 

 

Ako je sve ovo tačno a nije marketinški spin. 

Ekšli, nije. Volt je trebalo da posao organizuje tako da dostavljači ne vide broj klijenta. Ali to bi ih malo više koštalo, tako da nisu. Nadam se da će ih neko sada pritisnuti da to urade.

  • +1 2
Link to comment
Just now, aram said:

Ekšli, nije. Volt je trebalo da posao organizuje tako da dostavljači ne vide broj klijenta. Ali to bi ih malo više koštalo, tako da nisu. Nadam se da će ih neko sada pritisnuti da to urade.

ok, ali što samo njih, onda to znači da se komplet sve službe dostave trebaju reformisati. Oni sad posluju u datim okvirima, kao i svi ostali.

 

Opet, to ne rješava problem, jer taj neki operater koji ima moj broj telefona može da me doda na Vajberu, vidi moju sliku i krene da me smara. Ili će dostavljač da traži od operatera broj jer mu se dopala riba.

Ovako se problem samo seli na drugu lokaciju. 

  • +1 1
Link to comment
Jak momenat je i otvaranje vrata da bi miris rucka ispario u hodnik.
 
Ludeli smo od takvih komsija kada sam bio mali.
 
(Sad kad ispadne da je pola vas to radilo/radi [emoji3])
shto, ja imam polovichno zatvoren hodnik u koji idu aspiratori 21 veka skoro svih stanova evo vec 2 decenije. inache vrlo fini ljudi koji ce rado da prevrcu ochima na druge navike drugih ljudi.

volim kad su kolachi, ne volim kad je sarma i dzigerica, biram svoju srecu u stambenoj zajednici hihi.gif

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



Link to comment
1 hour ago, francuski sobar said:

 manijake i devijante ali ovde ja ne vidim mesta ni za vtk ni acž i li 

 

 

 

Izvini, bilo bi ok da moj slučaj ne poistivećuješ s narečenim, nigde nisam ni rekla da je isto. 

 

Preporučila sam prijavu ažc gde se žena oseti ugroženo. I ne samo žena, nego bilo ko kome je ovakva vrsta podrške potrebna. Tamo se dobiju informacije šta i kako, to nije nikakva policija.

Link to comment

@James Marshall

pa i treba svi tako da budu organizovani, nije to nikakva svemirska tehnologija. I nije nikakav problem tako organizovati posao da se tačno zna ko ima pristup broju telefona i da se taj broj briše odmah nakon isporuke. 

Link to comment

znam da nije neka tehnologija, samo nije ni jeftina, eno koliko su koštali oni Skaj telefoni :fantom:

 

a ionako će te dostave uskoro zamijeniti dronovi

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...