Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

Ima to sad i u priručnicima za devojke/devojčice: zašto otvarati piće u njenom prirustvu

@Elenikoradi tako što delimično ili u potpunosti briše sećanje na događaj, ili ga napravi "rupičastim", a fizički onesposobi onog ko je unese organizam da se odbrani. 

Edited by Svemir Zeka
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Svemir Zeka said:

Ima to sad i u priručnicima za devojke/devojčice: zašto otvarati piće u njenom prirustvu 

Da, imali smo pre neki dan razgovor sa cerkom o tome... I opet su u izlasku sve njene drugarice i ona  narucile jebenu djus votku...

 

Morace da nauci da pije pivo iz flase, ako hoce da izlazi... :)

 

 

  • +1 2
  • Haha 7
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Just now, radisa said:

Da, imali smo pre neki dan razgovor sa cerkom o tome... I opet su u izlasku sve njene drugarice i ona  narucile jebenu djus votku...

 

Morace da nauci da pije pivo iz flase, ako hoce da izlazi... :)

 

 

A jbg sad. Znam da je nemoguće izbeći, mislim to je jedna od stvari koja je u preporukama.

Inače, ja radim prema odličnom priručniku za građansko koji ima na sajtu ZUOV, i tu je uključena ova priča. 

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
4 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

@Elenikoradi tako što delimično ili u potpunosti briše sećanje na događaj, ili ga napravi "rupičastim", a fizički onesposobi onog ko je unese organizam da se odbrani. 

 

Ma znam nego me ta neskafa zamela, naravno da znam za to jedino ti barista momenti 

  • Haha 2
Link to comment
Just now, Eleniko said:

 

Ma znam nego me ta neskafa zamela, naravno da znam za to jedino ti barista momenti 

U konkretnom događaju je bila neskafa. Verovatno se ne bi osetilo.ni u filter ili turkiš

Link to comment

Dži nije bez ukusa, ima specifičan ukus, i mora se sipati u pića jakog šmeka koja mogu da ga sakriju. 

Link to comment
27 minutes ago, Svemir Zeka said:

U konkretnom događaju je bila neskafa. Verovatno se ne bi osetilo.ni u filter ili turkiš

 

Mda no sam ja zbog te neskafe prvo pomislio na ghee u fazonu mmm mora da je strava ne staviš mleko nego pročišćen buter mmmm

 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Ghee

 

 

Edited by Eleniko
  • Haha 1
Link to comment
38 minutes ago, Filozof manijak said:

Dži nije bez ukusa, ima specifičan ukus, i mora se sipati u pića jakog šmeka koja mogu da ga sakriju. 

GHB became known to the general public as a date-rape drug by the late 1990s.[12][41][9] GHB is colourless and odorless and has been described as "very easy to add to drinks".[37] When consumed, the victim will quickly feel groggy and sleepy and may become unconscious. Upon recovery they may have an impaired ability to recall events that have occurred during the period of intoxication. In these situations evidence and the identification of the perpetrator of the rape is often difficult.[42][43]

Link to comment
3 hours ago, radisa said:

Morace da nauci da pije pivo iz flase, ako hoce da izlazi... :)

ili da joj kupite pljosku, pa da naručuje samo sokove u flašicama koji se lako kombinuju.

 

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
20 minutes ago, Jeremija said:

Zbog ovakvih stvari nikad ne častim i ne nudim žene pićem, pre svega da unapred izbegnem razne potencijalne konstrukcije i spekulacije.

 

Excuse Me Wow GIF by Mashable

Link to comment

Date rape nije urbana legenda. 

Tada se to i dešava, ne baš kad se nepoznata devojka za šankom okrene na drugu stranu. 

Zbog toga što je do kontakta došlo saglasnošću dveju strana, a do seksa samo s jedne, to se zove ovako, a najčešće se ne sazna nikad jer ili žena ubeđuje sebe da je kriva ili da je htela ili je jednostavno sramota, "jer je sama otišla na date". 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...