Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

33 minutes ago, Patty Lee said:

Brt, Sevil


Sevil mi je ubedljivo najgori u svakom smislu, ako uopste ima mesta poredjenju.

  • +1 4
Link to comment

Kako novi slučajevi isplivavaju, deluje da je manji broj ljudi iz tog miljea koji nisu nešto radili, nego onih koji jesu.

Link to comment
10 minutes ago, Patty Lee said:

Mislim da mi je glavna (ne baš velika ali) razlika u odnosu na Epstajna ili Vajnstajna to što je ovo čist pleasure i eto, može mi se (za Didija), nije čak ni quid pro quo, ili materijal za ucenu ili bilo šta... nego demonstracija sile koja je sama sebi poenta. Za JLo mislim da je false news, iskr, i za Jay Z-ja isto, čini mi se da ljudi više navijaju da i oni zglajznu jer ih ne vole, eno analiziraju već dva dana sve fotografije gde su zajedno, govor tela, pogledi... bullshit... ali ništa za sad ne ukazuje na to da su bili umešani u ovo.

Za Cassie se čak poklapa i kad god bi bile leakovene neke njene ekspilicitne fotke/snimci, to je ustvari puštao ovaj manijak kad god bi htela da ode.

 

Pa jeste, to je ustvari i jedina razlika, Didi je bas indulge svojim psihopatskim moze mi se porivima.

 

Za Camela je sigurno fake news, pa jel su krenuli da ga napadaju i da jump outta window zbog SB Halftime showa, pa ispade da je placao Lil Waynu porez i pomagao mu kad ga je Birdman tuzio.

J.Lo sam ubeđena da zna nesto, bila je too close i verujem da ima i njen neki ekslipictan snimak, ali ne verujem da je ucestvovala, ona je narcisoidni histler, nije psiho.

Pa da, za Cassie je sve jasno, kad retrace to je to :(

Ne videh da je Misa rekla ista, bar za sada

 

Takodje jos jedan psiho kojim je madame Naomi povezana, sad vec postaje too obvious i za nju

Link to comment

 

9 minutes ago, Moonwalker said:


Sevil mi je ubedljivo najgori u svakom smislu, ako uopste ima mesta poredjenju.

Mene izluđuje što je umro cenjen hvaljen i poštovan. A tipa, 1950 i neke (možda sam promašila deceniju ali svakako davno) je prvi put prijavljen za nedolično ponašanje.

Sir Jimmy Savile Officer of the Most Excellent Order of the British Empire and Order of St. Gregory the Great and shit.

A najgori je zato što je targetirao a) pretežno decu, b) pacijente po bolnicama i c) zato što izgleda kao kompletna dileja.

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, Patty Lee said:

A najgori je zato što je targetirao a) pretežno decu, b) pacijente po bolnicama i c) zato što izgleda kao kompletna dileja.


Ma iz sirotista i posebno one sa posebnim potrebama koji nekad nisu ni shvatali sta im radi. Taj okolis koji je to znao. Jezivo.

Link to comment
2 minutes ago, Midžeta said:

Za Camela je sigurno fake news, pa jel su krenuli da ga napadaju i da jump outta window zbog SB Halftime showa, pa ispade da je placao Lil Waynu porez i pomagao mu kad ga je Birdman tuzio.

J.Lo sam ubeđena da zna nesto, bila je too close i verujem da ima i njen neki ekslipictan snimak, ali ne verujem da je ucestvovala, ona je narcisoidni histler, nije psiho.

Jeste, ja baš prezirem Camel face ali come on. Taj će pre da kiksne na nekoj proneveri novca ili sl.

 

2 minutes ago, Midžeta said:

Takodje jos jedan psiho kojim je madame Naomi povezana, sad vec postaje too obvious i za nju

Ja ne znam je l ima neki pest da nije dobar sa Naomi, druženje sa njom mora da je neki vid inicijacije u te krugove.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Moonwalker said:


Ma iz sirotista i posebno one sa posebnim potrebama koji nekad nisu ni shvatali sta im radi. Taj okolis koji je to znao. Jezivo.

Da, ali Savile je pretežno "operisao" po bolnicama, Lord Mountbaten je išao po sirotištima, valjda je glavno bilo jedno u Irskoj ili Severnoj Irskoj (navodno allegedly je tu dolazio i onaj istoričar iz Campbridge Five... zaboravila sam ime, nije Kim Filbi!).

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Mel said:

J Lo sta?

Mel, kad @Midžeta i @Patty Lee  pričaju, ti još možeš verovatno dosta i da razumeš.

Ja kako duže čitam, tako sam bliža da počnem blejati :D.

 

 

Edited by duda
  • Haha 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 minute ago, duda said:

Mel, kad @Midžeta i @Patty Lee li pričaju, ti još možeš verovatno dosta i da razumeš.

Ja kako duže čitam, tako sam bliža da počnem blejati :D.

 

E pratim josh uvek, ali uglavnom moram vise puta da prochitam, razmishljam o kontekstu i korenu rechi i tako to, nije lako realno :lol:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
56 minutes ago, Patty Lee said:

Jeste, ja baš prezirem Camel face ali come on. Taj će pre da kiksne na nekoj proneveri novca ili sl.

 

Ja ne znam je l ima neki pest da nije dobar sa Naomi, druženje sa njom mora da je neki vid inicijacije u te krugove.

 

Ja cak i volim Jiggamana (sto kaze moja bff ti volis kretene sine, jace je od tebe) i ta prica da je on neki psiho je totalni fejl, nidje veze, taj jedino nesto s parama da petlja, a i i to teska posla.

 

Izgleda da jeste, svi pestovi i kripovi su bff sa Naomi, to nema da omane, setimo se njenog cuvenog nastupa u Hagu na blood diamonds sudjenju "This is a big inconvinience for me" 

  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, duda said:

Mel, kad @Midžeta i @Patty Lee  pričaju, ti još možeš verovatno dosta i da razumeš.

Ja kako duže čitam, tako sam bliža da počnem blejati :D.

 

 


Histler, tu sam stao i sad cekam tekmu

Bolje su od Dostojevskog

 

Naomi je Kembel

Edited by villiem
  • Haha 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, Moonwalker said:


Sevil mi je ubedljivo najgori u svakom smislu, ako uopste ima mesta poredjenju.

 

Pa da, Sevile je bas posebno gadna prica, i zbog tog targetiranja bolesnih, nekrofilije, a i toga koliko su ga pokrivali pola veka i vise, pakao

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, villiem said:

Histler

skoro sva imena moram da guglam, i svaku treću-četvrtu reč.

 

4 hours ago, villiem said:

Bolje su od Dostojevskog

fuck, yeah... mada, dostojevskog sam bolje razumela.

 

4 hours ago, villiem said:

Naomi je Kembel

thank you.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...