Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

:gospode:

 

Ipak odoh ja sa ove teme. Više nije fora ni da je trol, a iz svega do sad pročitanog reklo bi se da nije. 

  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment
16 minutes ago, Yoyogi said:

Stvarno, bas bih voleo da upoznam nekog seksualnog nasilnika. Ili nekoga ko zlostavlja zene.
Rekoh to juce na mom partiju, drugari, Japanci, rekose da svaki City Council ima osoblje za to,  dobrovoljci su welcome.

 

Šta bi tačno dobio tim upoznavanjem?

Takođe, statistički, gotovo sigurno već znaš nekoga. 

 

Ja sam pre par godina saznao za jednu osobu da je nasilna prema partnerkama (on je sam to ispričao). Do tada mi nije bilo u mozgu da iko iz mojih krugova može da bude, kad je ispričao onda su mi se složile kockice i znakovi su bili tu. 

Link to comment
3 minutes ago, Sammael said:

 

Šta bi tačno dobio tim upoznavanjem?

Takođe, statistički, gotovo sigurno već znaš nekoga. 

 

Ja sam pre par godina saznao za jednu osobu da je nasilna prema partnerkama (on je sam to ispričao). Do tada mi nije bilo u mozgu da iko iz mojih krugova može da bude, kad je ispričao onda su mi se složile kockice i znakovi su bili tu. 


Jednom sam bio u kuci naseg coveka, Sydney, doneo veliku kutiju, gde da je ostavim? Ostavi je ovde.
Njihova spavaca soba a tamo lisice (za ruke) i neke sex stvari koje nisam nikada video.
Nas covek, elektroinzenjer. Bas me briga, njihova stvar.

Link to comment
4 minutes ago, Sammael said:

BDSM koji je uzajamno dogovoren baš nikako nije isto što i muž koji premlati ženu kad ga iznervira. 

Koliko god da mi je strano, znam da to postoji. Dok nisam bio ozenjen, jedna moja devojka (Japanka) je trazila da jos stavim plasticne lisice na ledja i da je svucem.
"Samo, nemoj da me tuces" dok sam ja, zapanjen,  shvatao sta hoce.

Link to comment
39 minutes ago, Sammael said:

onda su mi se složile kockice i znakovi su bili tu. 


Kakvi znakovi, recimo? Meni su oni najšarmantniji tipovi uvek sumnjivi, ta potreba da se svidi svima (or else) 

Link to comment

Pa to nema veze sa ovom temom. U svemu tome ako je tacno postoji neki konsenzus i pristanak.

 

Ovde se govori o tome kad tog pristanka, ni nategnutog, ni iznudjenog nema, a napad se desi ili nastavlja.

 

Ima valjda i tema gde bi se prica uklopila, ali ovo definitivno nije ta.

 

Ne znam sta ti je poenta, toga je bilo i bice, zivite sa tim? OK zivecemo. 

 

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, Leia said:


Kakvi znakovi, recimo? Meni su oni najšarmantniji tipovi uvek sumnjivi, ta potreba da se svidi svima (or else) 

 

Deo je to, da, ali i neki znakovi dublje mizoginije koje sam prethodno video kao zajebancije (česte u muškom društvu).

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Sad mi je jasnije što sam sumnjiv Leiai :ohmy:


Ma da :lolol: Mora postojati i taj or else element, da je neko baš jako zapeo i ponaša se baš onako ozbiljno besno i uvredjeno kad mu ne uspe

Link to comment

Power to women. 
One mozda ne mogu da fizicki  urade 100% sto muski mogu a muski mogu da urade  10% onoga sto zene mogu i rade svaki dan.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Sammael said:

 

Deo je to, da, ali i neki znakovi dublje mizoginije koje sam prethodno video kao zajebancije (česte u muškom društvu).


Eh da, dobro staro sprdanje na račun žena, never gets old… od ”ne umeju da voze” do nebo je granica

Toliko normalizovano da rizikuješ da se s tobom sprdaju ako im skreneš pažnju, jadnost kao takva, iza koje često kulja i ozbiljan bes, pa i spremnost na nasilje

Zvučim kao Master Yoda :fantom: Fear is the path to the dark side…. 

Link to comment
7 minutes ago, Sammael said:

 

Deo je to, da, ali i neki znakovi dublje mizoginije koje sam prethodno video kao zajebancije (česte u muškom društvu).


Nisam cuo ni za termin mizoginija do Forum B92.

Keith Richards The Rolling Stones (bio sam u istom hotelu, Thai Koh Samui 2003) gde i on licno cuo sto sledi.
What do you think of the Tallibans? (bila je americka invazija na Avganistan u toku)


Rece on:

Those women haters know shit about rock'n roll.

Link to comment
28 minutes ago, Leia said:


Eh da, dobro staro sprdanje na račun žena, never gets old… od ”ne umeju da voze” do nebo je granica

Toliko normalizovano da rizikuješ da se s tobom sprdaju ako im skreneš pažnju, jadnost kao takva, iza koje često kulja i ozbiljan bes, pa i spremnost na nasilje

Zvučim kao Master Yoda :fantom: Fear is the path to the dark side…. 

Postoje nijanse, ali red flag je kad je nekome to stalna ili primarna tema...

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Yoyogi said:

Stvarno, bas bih voleo da upoznam nekog seksualnog nasilnika. Ili nekoga ko zlostavlja zene

Mogu da ti ih ja dovedem koliko hoćeš, da pročitaš xy prijava koje sam čitala ili žene koje sam vodala po sudskoj medicini i u 29.

Osim ako nećeš da zabavljaš narod i Maršala, 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...