Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

Nemoj pogrešno da me shvatiš, ti o srpskom društvu pričaš kao da su te neke 78. stavili u frižider kao osamnaestogodišnjaka i izvadili prije pola godine. I nije problem što si neobaviješten, toga ima i ovdje, već što si ubijeđen da si apsolutno u pravu i nastupaš u kategorijama crno bijelo i na način da je sve tako kako ti kažeš i nikako drugačije. 

  • +1 5
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
42 minutes ago, Yoyogi said:

Chile, njihova tadasnja predsednica, Michelle Bachelet, se u njeno vreme pojavila na naslovnoj strani njihovog najtiraznijeg tabloida kako, zavaljena u fotelju, glave zabacene, sa rukom u gacama, u ekstazi,  samu sebe zadovoljava. Sa napomenom "na unutrasnjim stranicama ima jos vise".

Gde nađoše ovu.

Da je čileanska ministarka Camila Vajjeho imali bi moju pažnju 

Link to comment
1 minute ago, Fakundo Sava said:

Gde nađoše ovu.

Da je čileanska ministarka Camila Vajjeho imali bi moju pažnju 


Mozda tvoju  ali ne i nacionalnu glad da se zena, pogotovo na vlasti, dovede u sta "macho" vole da vide.

Link to comment
11 minutes ago, James Marshall said:

Nemoj pogrešno da me shvatiš, ti o srpskom društvu pričaš kao da su te neke 78. stavili u frižider kao osamnaestogodišnjaka i izvadili prije pola godine. I nije problem što si neobaviješten, toga ima i ovdje, već što si ubijeđen da si apsolutno u pravu i nastupaš u kategorijama crno bijelo i na način da je sve tako kako ti kažeš i nikako drugačije. 


Tacnije bi bilo kako to neko od vas vidi komentare od nekoga sa strane. dobronamernog, umerenog Srbina.

Shvatanje "crno na belo" je tvoje. 

Link to comment

Ne, ja ti kažem da potražiš primjere, više njih, ti mi kažeš to su pojedinačni primjeri, a onda ekstrapoliraš jedan primjer do besvijesti na čitavo društvo. I otprilike se prema nama ponašaš kao da Gugl još nije stigao u Srbiju. Kao kad si mi otvorio oči da je James Marshall pravo ime Džimija Hendriksa. Ne mora se svaka misao podijeliti sa svima, kažem, vidim da si tastatura hepi ali polako, mi možemo da primimo samo onoliko znanja za jedan dan koliko naš mozak može da obradi u 24h.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Na kraju, ozbiljno sam te pitao za tu montažu te predsjednice, jer bih volio da vidim i da vidim kontekst, ali ne iz tvoje ruke, već da sam uvidim. Daj neki link. Inače će biti "vjerujte mi na riječ". 

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Ne, ja ti kažem da potražiš primjere, više njih, ti mi kažeš to su pojedinačni primjeri, a onda ekstrapoliraš jedan primjer do besvijesti na čitavo društvo. I otprilike se prema nama ponašaš kao da Gugl još nije stigao u Srbiju. Kao kad si mi otvorio oči da je James Marshall pravo ime Džimija Hendriksa. Ne mora se svaka misao podijeliti sa svima, kažem, vidim da si tastatura hepi ali polako, mi možemo da primimo samo onoliko znanja za jedan dan koliko naš mozak može da obradi u 24h.


Nista google.
James Marshal Hendrix (njegovo pasosko ime) , moj idol rock music iz mojih adolescentnih dana. Seattle. Washington state. Fender Stratocaster cerkina gitara, svira tu istu. 
Zbog njega je Fender (koji pravi gitare) napravio i za levoruke.

Link to comment
16 minutes ago, James Marshall said:

Na kraju, ozbiljno sam te pitao za tu montažu te predsjednice, jer bih volio da vidim i da vidim kontekst, ali ne iz tvoje ruke, već da sam uvidim. Daj neki link. Inače će biti "vjerujte mi na riječ". 

Da ti donosim potvrde, hoces i neke pechate? Napismeno?

  • +1 1
Link to comment

Ne treba, evo ja ću da izbunarim, reci samo koji je tabloid, ili kad je to bilo? Bilo šta, pošto ne mogu da nađem ništa o tome. Jesi siguran da nije neka druga političarka ili neka druga zemlja Latinske Amerike u pitanju?

 

Link to comment
1 hour ago, Patty Lee said:

Ne treba, evo ja ću da izbunarim, reci samo koji je tabloid, ili kad je to bilo? Bilo šta, pošto ne mogu da nađem ništa o tome. Jesi siguran da nije neka druga političarka ili neka druga zemlja Latinske Amerike u pitanju?

 

Pa i u Latinsku Ameriku ima da odes?
Ako vec bunaris, vidi tamo odakle dolazi poniznost srpskih zena, onih koje koje su ispevale "Sini munjo, udri grome, osvetli mu puta, da nesrecan jadan pijan, negde ne zaluta".
Kada sam bio dete, taj se narodnjak vrteo na radio stanicama i usecao u sve mozgove.
Takav bi u Thai dobio ne pesmu nego motku po glavi i bar 7 dana spavanja u stali.

Link to comment
6 hours ago, James Marshall said:

Ne mora se svaka misao podijeliti sa svima, kažem, vidim da si tastatura hepi ali polako, mi možemo da primimo samo onoliko znanja za jedan dan koliko naš mozak može da obradi u 24h.

A što ovo ne kažeš gomili nas koji blebećemo po ceo dan gluposti? I mi smo tastatura hepi. 

  • +1 1
Link to comment

Sydney - Boston, vezni let, presedanje u San Francisco. Firma me je poslala business class a tada to u Americi nije bilo. Samo First Class i "main cabin", kako to Qantas i British Airways zovu.
Dok smo cekali na ulazak u avion, bili neki nasi, Srbi. Sa jednim malo popricao. Gledamo ulazak u avion (Boeing 767).

Posada ulazi ranije, stoji jedna zena (kasne 40-te) i do nje visok i zgodan muskarac. Rece moj poznanik, uhh, kako li je ovaj yebe.

Kako sam usao, tu se ulazi "sa leva", ta zena je sedela sa leva u pilotskoj kabini, imala 3 trake na cinovima, kapetan aviona.
Dok je ona proveravala parametre i komande vazduhoplova, taj "zgodan" muskarac perser, komandir stjuardesa, je proveravao rerne u kabini.

Edit: firma mi je placala, nisam ja. Rekao sam "First Class" jer sam jedino tako mogao da tuda prodjem i vidim tu gospodju sa kapetanskim cinovima u njenom komandnom sedistu.

Edited by Yoyogi
Link to comment
2 hours ago, Svemir Zeka said:

A što ovo ne kažeš gomili nas koji blebećemo po ceo dan gluposti? I mi smo tastatura hepi. 

 

Kako te ne mrzi? :D

  • +1 1
Link to comment

Stvarno, bas bih voleo da upoznam nekog seksualnog nasilnika. Ili nekoga ko zlostavlja zene.
Rekoh to juce na mom partiju, drugari, Japanci, rekose da svaki City Council ima osoblje za to,  dobrovoljci su welcome.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...