Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

1 hour ago, copkillah said:

 

Ne znam kako si to mislio kada su bukvalno najgore vesti tog tipa u najvećem broju slučajeva dolazile sa zapada

 

Nije se Fricl dogodio u Bugarskoj već u Austriji.

 

To be fair, u nekim drugim državama se možda takođe desio Fricl, ali to nećemo nikada saznati jer se takve stvari kriju a ne prikazuju po medijima.

  • +1 6
  • Tužno 1
Link to comment
6 minutes ago, Sammael said:

To be fair, u nekim drugim državama se možda takođe desio Fricl, ali to nećemo nikada saznati jer se takve stvari kriju a ne prikazuju po medijima.



Mozda se i kriju a opet izadju na videlo.
Jos uvek ne mogu da verujem da se originalni clanak desavalo u Francuskoj, toliko godina a zena bila drogirana, maltene kao bezosecajna sex shop lutka na naduvavanje.

Link to comment
17 hours ago, Sammael said:

To be fair, u nekim drugim državama se možda takođe desio Fricl, ali to nećemo nikada saznati jer se takve stvari kriju a ne prikazuju po medijima.

 

Pa u te druge države možeš da računaš Severnu Koreju i eventualno da izbrojiš još par njih prstima jedne ruke. Drugim rečima, zanemarljivo malo da bi se o tome diskutovalo kao realnoj temi.

 

edit: ako misliš na sistemsko, tj državno prikrivanje takvih događaja.

Edited by copkillah
Link to comment

Prosecutors claimed that Combs used the drugs “in part to keep the victims obedient and compliant,” so they would “continue to engage in Freak Offs, despite fatigue, physical and emotional exhaustion, and pain.”

 

The indictment goes on to accuse Combs of wielding control over his victims through “promises of career opportunities, [and] granting and threatening to withhold financial support,” as well as “tracking their whereabouts, dictating the victims’ appearance, monitoring their medical records, controlling their housing, and supplying them with controlled substances.”

In her lawsuit, Ventura said Combs became “deeply entrenched” in every aspect of her life, paying for her apartment and having her medical records sent directly to him.

 

Notably, arson was listed among the alleged acts carried out by the purported racketeering conspiracy. In a detention letter accompanying the indictment, prosecutors shared details about one alleged incident from December 2011. They said Combs and a co-conspirator “kidnaped an individual at gunpoint to facilitate breaking into and entering the residence of another” person, referred to as Individual-1.

About two weeks later, the co-conspirator “set fire to Individual-1’s vehicle by slicing open the car’s convertible top and dropping a Molotov cocktail inside the interior.” 

 

Da ti pripadne muka...

Link to comment

bas muka.

medjutim, njih dvoje (on i ventura) deluju kao krpa i zakrpa. on joj je sve placao, naravno da su i med. racuni isli njemu, ako su tako fakturisani, a ona nije raskinula. ostala, pa ga posle tuzila, pa se nagodila vansudski. pa produzili, valjda. ne znam. mud wrestling.

za ostale tuzbe, jasta, da najebe, all the way.

sad, po cenu da me proglase za ovo i ono: cela ta rap scena jos od 90-ih, s nabildovanim i/ili nadmenim likovima, dupe-sise ribama, kic raskosi i i'm your bitch- i'm the papa-gun rocks poetikom vonja na namackano ulicarstvo.

 

poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

Izjasnio se da nije kriv.

Odbijena mu je kaucija (ponudio je 50 miliona dolara i da cela uža i šira (pošto evidentno svi žive od njegovih para) familija preda pasoše), znači bleja u federalnom pritvoru do suđenja.

Navodno još ljudi treba da bude uhapšeno.

Na LSA ceo dan imaju field day, mimovi pljušte na sve strane ne znam je l smem kačim da ne ispadne da trivijalizujem mega ozbiljnu stvar (jer većina je u vezi sa informacijom koju su danas pustili, da je prilikom pretresa u martu u Didijevoj vili pronađena neka apsurdna količina, tipa 1000 bočica, lubrikanata), a i sve se manje više svodi na:

1726538552104.png

 

 

Link to comment

Ako sam dobro razumeo, Didi je u suštini bio makro?

 

 

nomen est omen :fantom:

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Jednom, zvanicno, pricamo, 1:1, moja inzenjerka, bila je stvarno strucnjak. Japanka.
Dobije (od mene) unapredjenje na osnovu njenog odlicnog rada.

Od duge kose, skratila je i ofarbala u crveno. Njen image se promenio ali ne njena pamet i strucnost.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...