Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

Kakav ogavni relativizator. 🤬

 

3 hours ago, Moonwalker said:

“People here say ‘no one was killed’. It would have been much worse if [Pelicot] had killed his wife. But that didn’t happen in this case,” Bonnet said.

 

Link to comment

Ja ovo jos uvek ne mogu da verujem da je tako bilo.
U kom stanju bilo ko moze da bude, prespava noc u istoj sobi, krevetu sa muzem, preko dana, da ustane, doruckuje, ruca, spremi hranu za porodicu, cisti, ukljucuje ves masinu da ga/nju  posle drogiraju i prave ovakve morbidne seanse. Ne jednom, ispada mesecima, godinama.

Link to comment

Pa zato sto ne mogu da veruju da je neko to moze da uradi, zato joj se ne veruje.  Ne znam sta treba da bi se poverovalo, eksperiment in vivo.


Eno jos jednog obicnog su pokupili iz nekog susednog mesta koji je od njega pazario preko chat grupe lekove koji je to primenio na svojoj zeni.
Pri cemu ona nije htela da joj se identitet otkriva zbog dece i unucadi.

 

A i banda koja je ucestvovala, nema kojeg obicnog zanimanja (policija, vojska, novinari,…) nema. I naravno sad ajde da se misli o njihovim porodicama (sto oni nisu mislili), a ovu ko sisa, prezivela je. Mogao ju je ubiti.

 

Jebena francuska Twin Peaks selendra.

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Ova asocijacija mi se sama nametnula :D


Brus si zaboravio ili cicu sto nudi zensku celjad “da se oblizne”. 
 

Edited by Moonwalker
Link to comment

Jao bre, naravno da nisam. Ali sam u svojoj naivnosti mislio das e u Francuskoj to ne dešava, nego samo u istočnim divljim stepama.

Jutka je samo ljupkao i volkao, nije drogirao ženu godinama i zvao pajtose da se omrse :fantom:

Edited by Filozof manijak
Link to comment
9 minutes ago, Moonwalker said:

Pa zato sto ne mogu da veruju da je neko to moze da uradi, zato joj se ne veruje.  Ne znam sta treba da bi se poverovalo, eksperiment in vivo.


Eno jos jednog obicnog su pokupili iz nekog susednog mesta koji je od njega pazario preko chat grupe lekove koji je to primenio na svojoj zeni.
Pri cemu ona nije htela da joj se identitet otkriva zbog dece i unucadi.

 

A i banda koja je ucestvovala, nema kojeg obicnog zanimanja (policija, vojska, novinari,…) nema. I naravno sad ajde da se misli o njihovim porodicama (sto oni nisu mislili), a ovu ko sisa, prezivela je. Mogao ju je ubiti.

 

Jebena francuska Twin Peaks selendra.

Mogu da verujem da se to desilo jedanput. Ali tako organizovano, godinama, ne mogu da verujem da je ta zena sistematski bila drogirana i silovana. Osim ako je mentol, pisihicki nesposobna da vidi sta se njoj desava gde i sa kim zivi.

Link to comment
10 minutes ago, Filozof manijak said:

Jao bre, naravno da nisam. Ali sam u svojoj naivnosti mislio das e u Francuskoj to ne dešava, nego samo u istočnim divljim stepama.

Jutka je samo ljupkao i volkao, nije drogirao ženu godinama i zvao pajtose da se omrse :fantom:

 

Nemoj da se ljutis, ali gomila ovakvih stvari je ostala istrolovana neumesnim posalicama kojima tu nije tu mesto.

Bilo bi lepo jednu temu ostaviti ozbiljnu i postedjenu toga, ako moze.

Edited by Moonwalker
  • +1 4
  • Hvala 5
Link to comment
1 minute ago, Yoyogi said:

Osim ako je mentol, pisihicki nesposobna da vidi sta se njoj desava gde i sa kim zivi.


Okreni obrni, ona je mentol.

Ni mentoli ne zasluzuju ovako nesto.
Covek je slikao svoje usnulo zensko dete, ne samo nju, nasli mu na racunaru. Nadji izvor kome mozes da verujes pa citaj.

 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

Jao bre, naravno da nisam. Ali sam u svojoj naivnosti mislio das e u Francuskoj to ne dešava, nego samo u istočnim divljim stepama.

Jutka je samo ljupkao i volkao, nije drogirao ženu godinama i zvao pajtose da se omrse :fantom:

 

Ne znam kako si to mislio kada su bukvalno najgore vesti tog tipa u najvećem broju slučajeva dolazile sa zapada

 

Nije se Fricl dogodio u Bugarskoj već u Austriji.

 

  • Haha 1
Link to comment

To je extrem, kao onaj Austrijanac, Fritzel (1935) koji je rodjenoj cerki napravo, koliko, 4-5 dece.
Nisu tada Austrijanci izasli na ulice kao Francuzi koji su protestvovali protiv "kulture" silovanja.
Mozda Francuzi znaju vise nego ostali svet.

Link to comment
10 minutes ago, Moonwalker said:

 

Nemoj da se ljutis, ali gomila ovakvih stvari je ostala istrolovana neumesnim posalicama kojima tu nije tu mesto.

Bilo bi lepo jednu temu ostaviti ozbiljnu i postedjenu toga, ako moze.

U pravu si, ono francuski Twin Peaks me zasmejalo, pa mi proradio trolovski gen

 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Moonwalker said:


Okreni obrni, ona je mentol.

Ni mentoli ne zasluzuju ovako nesto.
Covek je slikao svoje usnulo zensko dete, ne samo nju, nasli mu na racunaru. Nadji izvor kome mozes da verujes pa citaj.

 

 

on ne klikće na linkove jbg

 

  • Haha 1
Link to comment

Pricao mi je "Dave the Rave" , moj prijatelj i menadzer najboljeg GO-GO bara u Pataji, Thai, Sin City. Dolazio je taj Austrijanac Fritzel u njegov bar.

Fritzel naredjuje devojci:

Stoj mirno, mirno!
Ruke na ledja. Lisice joj stavi ruke na ledja (to i neki drugi rade).
Na kolena!
Glavu na patos!

Osoblje mu se zalilo (a to je retkost u tom biznisu). I Dave the Rave (znam mu pravo ime) je dao iskaz kada je Fritzel uhapsen, sudskim organima Austrije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...