Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

6 minutes ago, djordje geprat said:

zaista mislite da ovo ne treba da se prebaci negde drugo?


Nikako dok ne cujemo kako je to muskarac bio seksualno zlostavljen!

Pravda za muske zrtve zenskog seksualnog nasilja!

 

:rolleyes:

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, Leia said:


 

Pravda za muske zrtve zenskog seksualnog nasilja!

 

 

Misliš da je to nemoguće? Mislim, retko je, ali ima i toga, nije da nema...

 

Naravno, ovo što je navedeno nema veza sa zlostavljenjem, nego sa prevarom korišćenjem najjednostavnijih obrada koje postoje jedno par hiljada godina (zlobnici koji veruju u bibliju, rekli bi od kad je Eva upoznala zmiju :fantom:)....

 

 

  • +1 2
Link to comment

ma nije bio zlostavljan, samo je napravljen budalom.

ozbiljno, tema topika je ozbiljna i zbog nečeg što uopšte nije trebalo ovde da se nađe već negde o tome kako biti oprezan ili prijavi uznemiravanja (opšteg) mi dođosmo do rasprave glovo vs. volt vs mister d i puštati ili ne nepoznate u kuću.

Edited by djordje geprat
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, radisa said:

Misliš da je to nemoguće? Mislim, retko je, ali ima i toga, nije da nema...


Ne, ne mislim Radisa da je nemoguce, ali da, verujem da je toliko retko da nema nikakvog smisla stavljati u istu ravan sa m—>z seksualnim zlostavljanjem.

  • +1 5
Link to comment
10 minutes ago, Leia said:


Ne, ne mislim Radisa da je nemoguce, ali da, verujem da je toliko retko da nema nikakvog smisla stavljati u istu ravan sa m—>z seksualnim zlostavljanjem.

Retko da zene koriste svoju lukavost kako bi obradile muskarca? Gde ti zivis?

 

Nisu iste taktike zlostavljanja jer mahom muskarci reaguju drugacije na nabacivanja zena. 

Link to comment

Ženska nabacivanja nisu zlostavljanja jer muškarac retko želi da bude viđen i shvaćen kao žrtva. Ali da li to znaci da on nije zrtva prevare? Ako emotivno i finansijski pati? Kao da sibicari nisu zlostavljaci. 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Rowanoke said:

Ženska nabacivanja nisu zlostavljanja jer muškarac retko želi da bude viđen i shvaćen kao žrtva. Ali da li to znaci da on nije zrtva prevare? Ako emotivno i finansijski pati? Kao da sibicari nisu zlostavljaci. 

 

Seksualno zlostavljanje je jedno a finasijska prevara drugo.

Da banalizujem, ako nekog ljubavnica opljacka, tuzi se za kradju/obmanu a ne za seksualno zlostavljanje.

  • +1 3
  • Haha 1
  • Hvala 2
Link to comment

Jbt ja 2 puta kad sam hteo da se iskobeljam od zenskinji kojima sam se dopao, a one meni ni najmanje bilo me sramota da prijavim i kome da kukam boktejebo, muski ce mi reci da sam picka, zene ce mi reci da se pravim vazan, INSTITUCIJE SU ZAKAZALE, na kraju sam obrisao fb i menjao broj :D 

Jako su zajebane narcisoidne psihopate, strsljeni u ljudskoj formi, ima ih medj oba pola 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
59 minutes ago, aram said:

Ja stvarno ne znam zašto je tako teško shvatiti da je bilmezovo slanje poruke seksualno uznemiravanje 1:1

Da li je? Mislim, tanka je linija verovatno, ali da li bi imala elemenata da ga goni po tom pitanju? Teško. Po meni je ovde problem zloupotreba podataka i ništa više. 

Edited by mraki
  • +1 3
Link to comment
19 minutes ago, Plajvi said:

Jako su zajebane narcisoidne psihopate, strsljeni u ljudskoj formi, ima ih medj oba pola 


Svakako, samo to o cemu pricate ti i @Rowanoke nije seksualno zlostavljanje.

Ja zaista ne znam za takav slucaj, da prostite, da zena seksualno zlostavlja muskarca. Da preti silovanjem, siluje, fizicki maltretira a da nije neki sado-mazo odnos sa pristankom obe strane. Verovatno se i to desi nekad ali je na nivou statisticke greske te i nema smisla ni spominjati u ovom kontekstu a kamo li uporedjivati.

  • +1 4
Link to comment

Nije mi ni bila namera da poredim, slazem se da nema smisla :D nego ono, da li je sedanje u krilo isto sto i hvatanje za dupe ako nekom ne prija i nema consenta ili kad neko jednostavno nece da prihvati ne kao odgovor? Ili cekanje ispred zgrade i dolazak na vrata bez poziva s vremena na vreme? 

Link to comment
44 minutes ago, Mel said:

 

Seksualno zlostavljanje je jedno a finasijska prevara drugo.

Da banalizujem, ako nekog ljubavnica opljacka, tuzi se za kradju/obmanu a ne za seksualno zlostavljanje.

Onda ovaj Glovo dostavljac nije nikog zlostavljao? 

Link to comment
1 hour ago, Leia said:


Ne, ne mislim Radisa da je nemoguce, ali da, verujem da je toliko retko da nema nikakvog smisla stavljati u istu ravan sa m—>z seksualnim zlostavljanjem.

 

plus to uopšte nije tema o kojoj se priča, pominjanje toga je razvodnjavanje teme o seksualnom zlostavljanju žena

 

i da uopšte ne pričamo o odnosu između broja slučajeva jednog i drugog

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...