Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

53 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Zasto se uopste daju kontakt telefoni? Od banalnih stvari, kada zakazujes neki pregled kod lekara, pa ostavis i telefon. Kada narucujem sociva, uvek ostavim i pozovu me da su stigla i da mogu da ih preuzmem. Uvek moze neko da zloupotrebi, ali je besmisleno tako razmisljati.

Mislim da se nesto ne razumemo.

Ostavis ti njima broj telefona ako zelis, on stoji u bazi i dostavljaci mogu da te zovu iz aplikacije ali ne vide tvoj broj. Tvoj broj mogu da vide samo ljudi koji rade na bazi podataka.

Kazem ti da na primer Amazon radi tako da bi sebi olaksali zivot sa ovakavim problemima kao ovaj sa Wolta. Radi i lokalna firma preko koje ja narucejem hranu.

Nisu takve firme, u kojima hiljade dostavljaca zaposlenih preko agencije treba da zovu klijente uporedive sa lekarskom ordinacijom. Kod lekara svakako mali broj ljudi ima zadatak da zove klijente, mozda i samo jedna osoba, pa i nema potrebe za tehnickim resenjem koji ce da joj omoguci poziv bez da zna koji broj tacno zove jer bi u tom slucaju neka druga osoba koja radi na bazi podataka imala pristup. Neko ce u svakom slucaju imati pristup tvom broju, ideja je pametnom implementacijom smanjiti to na mali broj pouzdanih ljudi.

Dakle pricam o internom tehnickom resenju u firmama u kojima veliki broj zaposlenih zove klijente, a koje pomaze u sprecavanju zloupotreba. Ne kazem da nikome ne treba davati broj ili nesto slicno.

Edited by Heaviside
  • +1 3
Link to comment
35 minutes ago, Leia said:

 

 

edit. Nakon svega sto sam cula o dostavi u Srbiji mislim da mi ne bi palo na pamet da narucujem hranu kuci, cekam sat ipo da mi stigne hladna pizza i jos da se mislim hoce li me dostavljac begenisati :ph34r:

ali dvoje su se tako smuvali

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

 

To je narocito zgodno kad ti dostave sporet koji si narucio, pa ga ti sam tegli iz hodnika..

to ide po difoltu, ne moraš ni da štikliraš

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Leia said:


Ja mu se prvo najebem svega, onda ga prijavim firmi, i na kraju ga naravno i blokiram. A svega toga ne bi ni bilo da shugava firma 1)ima softver o kom se prica ovde 2)organizuje nekakav trening za osoblje gde se objasni sta je dozvoljeno a sta ne i kakve su sankcije.

SNS da me nazove, pa… :lolol: Recimo da bi sigurno zapamtili taj poziv.

 

edit. Nakon svega sto sam cula o dostavi u Srbiji mislim da mi ne bi palo na pamet da narucujem hranu kuci, cekam sat ipo da mi stigne hladna pizza i jos da se mislim hoce li me dostavljac begenisati :ph34r:

evo rešenja

 

ne samo hranu nego bilo šta.

sad, mogućnst seksualnog zlostavljanja i uznemiravanja postoji i ako ponovo dođeš u istu piceriju i pica majstor te  onako posebno priupita za kvalitet pice od juče. i ti ga prijaviš gazdi pošto si mu se ............ svega.

Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

pica majstor te  onako posebno priupita za kvalitet pice od juče.


Razvaljujes s tim primerima Djordje, zrelo za hashtag #necesedesiti.
Cuj bas cu ja dva dana za redom da jedem pizzu i to u istom restoranu :fantom:

 

Heh a omiljena taktika za lascivne “dvosmislene” wink wink komentare mi je “ne razumem…… :huh:  cekaj pa objasni mi… nemoj da ides!” :lolol:

Edited by Leia
Link to comment
4 hours ago, slow said:

Dobavljača ima raznih. Mom čuvenom zubaru kokosovo brašno donose direkt u ordinaciju. Nije Glovo, a nije ni Wolt....

Mister D?:D

  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, Plajvi said:

Rasprava nije mnogo vazna, za 3 godine ce dronovi donositi, a za 6 ce i jebati 

 

I manje. 

 

Nama vec dolaze ona kolica do ulaza, slatko mi da vidim kako su parkirani ispred raznih restorana i cekaju hranu pa da krenu. Ali svaki taj oduzima mogucnost dostavljacu da zaradi pare 

 

(Ovaj zuti na slici a imaju i crvene .ne znam kako se zovu, ne narucujem hranu)

Screenshot_2022-08-23-08-50-31-35_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Godfrey said:

Čekaj, ovi roboti-kolica se vozikaju kroz grad sa hranom i niko ih ne olupa i uzme hranu?

 

Niste kreativni vi tamo.

 

 

 

 

Hrane svuda, sto bi obijali

 

Inace idu kao pesaci, trotoarom i na pesackom prelaze. Ne idu po ulici. Nekad im tocak upadne u rupu pred kraj pešačkog ili kad kopaju po ulici, pa ih dobri ljudi izvuku 

 

 

Kod nas se za hranu obija po luis vuton, gucci, nike :D

Edited by mustang
Link to comment
2 minutes ago, mustang said:

 

 

Hrane svuda, sto bi obijali

 

Inace idu kao pesaci, trotoarom i na pesackom prelaze. Ne idu po ulici. Nekad im tocak upadne u rupu pred kraj pešačkog ili kad kopaju po ulici, pa ih dobri ljudi izvuku

 

Ne idu na hranu no na struju,...ja bi 'komolatore vadio odatle i cao.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...