Jump to content
IGNORED

Quarantstralian Open 19+2


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, Arkadija said:

Sta se dogodilo sa Tutom?

 

Povreda leđa, izgleda.

 

Sad neka se ŽMK i Simona rvu dobra 3 sata, da temperatura do početka Nolovog meča padne na podnošljivih 24-25 stepeni.

Edited by simetrije
Link to comment

Javio mi se Cash kaze da je ljut sto ste otvarali temu bez njega i nece vise da pise.
Salim se, ima mnogo posla javice se kad bude mogao.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Biće veoma zamiljivo (makar onomastički) bude li Nolo do titule morao preko trojice tenisera čija se prezimena završavaju na "ev". Dvojica su na njegovoj strani žreba, Zverev i Karatsev, a treći bi lako mogao biti Medo. 

Link to comment
Ko je uopste Karatsev? Mozda sam samo jednom pre cula za njega. Neki celendzer igrac, koji je odjednom proigrao u 28 godini?
Nije, davao je opipljive znake talenta sa 20 osvajavši 3 Futures turnira 2013 (skoro zaredom, u mesec dana), pre toga kao klinac kuburio sa finansijama, pa probao trenirati u Nemačkoj pa Barseloni ali bez ličnog trenera i to je išlo gore-dole, možda malo i zbog njegovog karaktera... 2015 opet je nešto igrao, univerzijade, dublove Challengere, pa 2017 na 18 opet 3 Futursa se zaredala a to nikako nije slučajno pa krajem 2018 opet 3 i to sve skoro uzimao Hard ali po Egiptima, Tunisima, Katarima i Rusiji. Stalno vijajući za sponzorima! 2019 radi sa ličnim trenerom u Belorusiji i eto nekih rezultata [emoji38] Mislim da sam ga zapazio prvi put kad je izgubio finale Challengera letos od Wawe. Igrač za svaki respekt koji je (još jedan) primer kako je teško probiti se u tenisu pogotovo bez da neko spuca milionče u (svoje) dete.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, mlatko said:

Nije, davao je opipljive znake talenta sa 20 osvajavši 3 Futures turnira 2013 (skoro zaredom, u mesec dana), pre toga kao klinac kuburio sa finansijama, pa probao trenirati u Nemačkoj pa Barseloni ali bez ličnog trenera i to je išlo gore-dole, možda malo i zbog njegovog karaktera... 2015 opet je nešto igrao, univerzijade, dublove Challengere, pa 2017 na 18 opet 3 Futursa se zaredala a to nikako nije slučajno pa krajem 2018 opet 3 i to sve skoro uzimao Hard ali po Egiptima, Tunisima, Katarima i Rusiji. Stalno vijajući za sponzorima! 2019 radi sa ličnim trenerom u Belorusiji i eto nekih rezultata emoji38.png Mislim da sam ga zapazio prvi put kad je izgubio finale Challengera letos od Wawe. Igrač za svaki respekt koji je (još jedan) primer kako je teško probiti se u tenisu pogotovo bez da neko spuca milionče u (svoje) dete.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Ukratko, idealan profil za koji bi se Novak zauzeo.

 

Zaboravio sam na žtenis, ovaj deo žreba je baš dobar.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, mlatko said:

Nije, davao je opipljive znake talenta sa 20 osvajavši 3 Futures turnira 2013 (skoro zaredom, u mesec dana), pre toga kao klinac kuburio sa finansijama, pa probao trenirati u Nemačkoj pa Barseloni ali bez ličnog trenera i to je išlo gore-dole, možda malo i zbog njegovog karaktera... 2015 opet je nešto igrao, univerzijade, dublove Challengere, pa 2017 na 18 opet 3 Futursa se zaredala a to nikako nije slučajno pa krajem 2018 opet 3 i to sve skoro uzimao Hard ali po Egiptima, Tunisima, Katarima i Rusiji. Stalno vijajući za sponzorima! 2019 radi sa ličnim trenerom u Belorusiji i eto nekih rezultata emoji38.png Mislim da sam ga zapazio prvi put kad je izgubio finale Challengera letos od Wawe. Igrač za svaki respekt koji je (još jedan) primer kako je teško probiti se u tenisu pogotovo bez da neko spuca milionče u (svoje) dete.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Ili kako bi Spanci sazeli - sin drvosece iz Valdikavkaza u polufinalu AO.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...