Jump to content

Quarantstralian Open 19+2


Ros

Recommended Posts

Sta se desava s Novakovom psihom? Vec drugi mec zaredom je imao nekontrolisan izliv besa pred kamerama i nasred terena.
Sipali mu meso u salatu

0d528a97aee2d82b3488991f3d5fc001.jpg

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
6/8 prvih nosilaca u QF
 
Od toga dva nosioca izbacio kvalifikant Karatsev. Ah da, jednog prvog i jednog od drugih, kao i Dimitrov uostalom

Rusi rasturaju, 3+1

6 slovena + balkanac + bik

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk


Link to comment

Sledeći GS 1/4 uđu ovi rusi, Kačanov ladno, dodje još Šapo, Troicki i Nole. Nadala prebacuju na PGA tour jer je naučio sa tri prsta ali se krstio levom

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Zanimljivo zapazanje

 

Quote

"Nekada tokom mečeva, Novak se poigrava sa protivnicima kada je u nevolji. Pokušava da ih psihološki izbaci iz meča. Radio je to nekoliko puta ranije. Kada gubi i kada mu ne ide, onda se pretvara da odustaje, da nije u meču i onda odjednom – bum! Ponovo je tu. To je nešto što on radi, ali se nikada ne folira da je povređen. Đoković zna da kontroliše povredu jer zna da ako odigra samo jedan pogrešan udarac, da će se povreda pogoršati", rekao je Muratoglu.

 

  • Hvala 1
Link to comment

evo i cika toni se pridruzio hijenama. svesno se ignorise sta se desavala i pise se po nekim proizvoljnim zakjuccima.

 

Đoković bi da odustane od turnira, a onda povreda nestane preko noći – iznenađen sam

 

niti je povreda nestala, niti se ista desavalo preko noci, vec je igrao 48 sati kasnije.

 

dakle, ovakvu hajku nisam video nikad. 

Link to comment

Ja se uvek trudim da citam originale na engleskom jer ovi nashi nisu normalni kolko preteruju nekad s tom ceo svet protiv novaka retorikom. Npr Cicipas nije ni 5% stvari reko koje mu se pripisuju, sto se tice povrede

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...