Jump to content

Quarantstralian Open 19+2


Ros

Recommended Posts

Samo jos jednom da pohvalim Korecu u danasnjem gostovanju u spanskom studiju, pored toga sto je opleo po medijima zbog proganjanja Djokovica zbog navodnog foliranja povrede, isprekakao je voditelje zbog loseg prenosenja meca (u jednom trenutku tip nije ni primetio da se desio brejk) i davanja previse vaznosti trivijalnostima i porukama sa tvitera s ciljem da se omalovazi jedan igrac, bez ikakvog povoda i smisla. 

  • +1 7
Link to comment

I opet nalećem na komentare na fejsu ispod zvaničnog ATP naloga, kako je Fric bio bolji i onda je Novak izmislio povredu. Jel su oni gledali meč iz neke druge realnosti, gde Fric vodi sa 2:0 u setovima,  a ne Novak? :blink:

Link to comment
4 minutes ago, Arkadija said:

I opet nalećem na komentare na fejsu ispod zvaničnog ATP naloga, kako je Fric bio bolji i onda je Novak izmislio povredu. Jel su oni gledali meč iz neke druge realnosti, gde Fric vodi sa 2:0 u setovima,  a ne Novak? :blink:

U principu kad krene mec u studiju se vodi polemika sta bi trebalo da uradi protivnik Djokovica da bi dobio mec a kad se mec zavrsi ide lament nad kletom sudbinom, jer je xy igrac pravio previse gresaka i to najvise onih u odsudnim trenucima meca. Nikad nista ne zavisi od Djokovica.

  • Haha 1
Link to comment
35 minutes ago, Tsai said:

Dobro, i Gulbis je razmazena burzujcina pa ipak nije tolka budaletina ko ovaj magarac. Malo je i do karaktera

 

Pa, Kirios je takav, ne znaci da su svi takvi. Ima tenisera i tenisera iz dobrostojecih porodica, vecina se ponasa normalno, stvar je u tome da je Kiriosovo ponasanje karakteristicno za taj svet.

 

24 minutes ago, nautilus said:

Ali, jebiga, bez njega bi Federer i Nadal imali po 30 slemova.

 

Od US Opena 2010. godine kad se Novak posrao po zamisljenom, projektovanom i unapred prodatom finalu Federer - Nadal ta prica ne zamire i nece do kraja njegove karijere. S jedne strane, nije mi jasno zasto se toliko prima na ta budalesanja a s druge, ne bi me zacudilo da mu je inat koju je iz nje razvio omogucio da bude uverljivo najbolji teniser poslednje decenije. Od 2011. godine do danas bilo koji drugi igrac da je bio na njegovom mestu ovo bi se zvalo "Novakova era". Osim Samprasa devedesetih, tokom kojih je uzeo 13 od svojih 14 Slemova, ne pamtim igraca koji je tokom citave decenije u kontinuitetu bio toliko dominantan i nabio brojke kakve je Novak nabio za tih deset godina. Smesno je nazivati ovu eru erom Federera i Nadala, pa cak i Velike Trojice, kad se stave rezultati na papir i uporede brojke. Poslednja decenija je zapravo replika rivaliteta Sampras - Agasi sa Novakom u ulozi Samprasa i Rafom u ulozi Agasija. Federer je u tom rivalitetu peti tocak, koliko god ga forsirala zapadna stampa.

 

Poenta (malo skrivena:D) je da Nadal nema veze s tim, sve ovo dolazi iz toga sto je Novak izgurao Federera i penzionisao ga na tri turnira na kojima je ovaj mogao da drzi distancu u odnosu na Rafinu surovu i u istoriji tenisa nezapamcenu dominaciju u Parizu. Da Rodzer nije marketinska mula koja ce da igra tenis dok ne izdahne kako bi lihvari zaradjivali od slike o njemu ova prica sa Novakom bi odavno zamrla.

Link to comment
3 minutes ago, W.F.C. said:

Stvar je jasna. Svajcarski gospodin, nabildovani Spanac, negativni Srbin. 

Nekad se kafani Zora penjao na stolicu propali filozof i pesnik, zaboravih mu ime i recitovao svoje pesme za krdzu i pivo. Uvek je zavrsavao sa svojom slikom o svetu, gde vladaju Dobri Jovica, Hermafrodit Pera i Zli Djordje.

Djordje na kraju pobedjuje, pa da vidimo...

Link to comment

sad sam gledo hajlajte tim dimitrov, iz ovoga sto se vidi nije bog zna kako tuta odigro nego se tim raspao skroz. mozda nije reprezentativan uzorak

Edited by Tsai
Link to comment
sad sam gledo hajlajte tim dimitrov, iz ovoga sto se vidi nije bog zna kako tuta odigro nego se tim raspao skroz. mozda nije reprezentativan uzorak
isto bih rekao za i za današnju Zverevljevu pobedu, malo jača upotreba raznovrsnog arsenala i Duci je pao, tri puta.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

sad sam gledo hajlajte tim dimitrov, iz ovoga sto se vidi nije bog zna kako tuta odigro nego se tim raspao skroz. mozda nije reprezentativan uzorak

 

5 minutes ago, mlatko said:

isto bih rekao za i za današnju Zverevljevu pobedu, malo jača upotreba raznovrsnog arsenala i Duci je pao, tri puta.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

Tesko je ocekivati vrhunski tenis u ovakvim uslovima, vecina igraca prakticno igra bez ozbiljne pripreme. Mozda bude neke vatre ako dodje do finala Djokovic - Nadal, od ostalih meceva ne ocekujem neki narocit tenis.

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

 

Tesko je ocekivati vrhunski tenis u ovakvim uslovima, vecina igraca prakticno igra bez ozbiljne pripreme. Mozda bude neke vatre ako dodje do finala Djokovic - Nadal, od ostalih meceva ne ocekujem neki narocit tenis.

 

Bogami, Medvedev je u opasnoj formi. Njega se najvise bojim

Link to comment
Just now, Tsai said:

 

Bogami, Medvedev je u opasnoj formi. Njega se najvise bojim

 

I ja, pobedjivao je Novaka vec u ovakvim mecevima. Ne verujem da je u nekoj posebnoj formi u odnosu na druge igrace, prosto je toliko dobar. Njemu je konstantnost bila najveci problem, izgleda je to resio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...