Jump to content

Quarantstralian Open 19+2


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, autsajder said:

 

To su klipovi iz serijala Previously on ES, po par komada iz tenisa, biciklizma, snukera i skijanja koje jedne te iste već mjesecima vrte tokom svakog prenosa, kao da popunjavaju slotove za reklame kojih nema. Unakazili su kompletan program ovim ispiranjem mozga

Ono je nepodnošljivo, pogotovo oni nagudrani pratioci biciklista.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, simetrije said:

 Za sada Tuta protiv Dominika izgleda kao da je na teren poslao svoga dvojnika, sa identičnim znanjem i tehnikom, ali i sasvim novim mindsetom.

Ovakav Tuta bio bi svima protivnik za obavezno izbegavanje. 

 

Pamtim barem jedan meč sa nekog od proteklih slamova, gde je igrao dvojniktm i odučio od tenisa protivnika koji je bio egal po rangu, ako ne i favorit. Milina bilo za gledati, u smislu dvojnikove igre. Jedini problem je u tome što taj Tutin twin scroll pravi magiju koja traje najduže jedan meč, budući da je već u sledećem morao on lično na teren umesto dvojnika i odmah piši propalo.

Link to comment

Bravo i za naše devojke konačno u drugoj nedelji, Krunić da Trevisan protiv Stojanović sa komšinicom Jurić u 1/4 dublova

Drago mi je zbog Halepove, najviše jer je izbacila antipatičnu Svjontekovu koja je "naučila" neki gadan tik da klima glavom, trza. Grozno mi nešto za gledati je...


Link to comment
6 minutes ago, Redoran said:

 

Pamtim barem jedan meč sa nekog od proteklih slamova, gde je igrao dvojniktm i odučio od tenisa protivnika koji je bio egal po rangu, ako ne i favorit. Milina bilo za gledati, u smislu dvojnikove igre. Jedini problem je u tome što taj Tutin twin scroll pravi magiju koja traje najduže jedan meč, budući da je već u sledećem morao on lično na teren umesto dvojnika i odmah piši propalo.

 

Bas protiv Rafe na AO pre par godina u polufinalu je bilo ludilo...

Link to comment
11 minutes ago, Redoran said:

 

Milina bilo za gledati, u smislu dvojnikove igre. 

 

Da, meni je ovo zapravo najfascinantnije- naštelovani Tuta igra i estetski savršeno, pravo je uživanje gledati tu eleganciju, brzinu, strašan jednoručni bekhend...U tim trenucima svi se neminovno zapitaju (osim Tute, verovatno)  kako i zašto on  tako uspešno rasipa toliki talenat. 

Link to comment
...
Mene je sin smorio juče ceo dan , objašnjavajući mi da Novak ne bi mogao ništa da uradi da mu je puko mišić. 


Bukvalno ista scena i kod mene [emoji38]ol:

Sent from my SM-N950F using

Link to comment

Sad kad počne protest(a)n(t)a(ska masonsko-veliko) katolička paljba (ne)društvenih medija... To je ono za šta (tiho) navijamo.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment



milos the debeli [emoji3]


Meni, priznajem, bolje izgleda sad nego iz perioda sa zalizanom kosom i onom veštačkom rukom [emoji12] kad je delovao više kao neuspeli eksperiment genetičara iz opskurnih rumunskih laboratorija...

Sent from my SM-N950F using

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...