Jump to content

Quarantstralian Open 19+2


Ros

Recommended Posts

14 minutes ago, Ras said:

Jesi ti gledao USO? Nole je prišao, ali baba je sa gnušanjem odbila da se ljubi pred kamerama.

 

Cuj gledao..jasno se cuje kad kaze "Bezi bre kljakavi..smrdi ti iz usta kao vegetarijncev prdez"

Link to comment
1 hour ago, dùda said:

dođoh da se pospem pepelom i uputim javno izvinjenenje za @Tsai 

 

a i oni što su mi lajkovali post, da se izvine takođe, znaju koji su  :D

 

:)

Sad ssm usto vidim da je palo razvaljivanje. Iskreno, bas sam očekivao ovo, Tuta ume da bljesne i nestane, a i povremeno je ultra zajeban na betonu. Sad se lakse dise i zbog renkinga

 

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Max Morlock said:

 


Toeto, neukusno i ljigavo.
Plus džukački daju samo Nadalove hajlajte, u tim pauzama. I naravno žmk i sestru joj.
 

 

To su klipovi iz serijala Previously on ES, po par komada iz tenisa, biciklizma, snukera i skijanja koje jedne te iste već mjesecima vrte tokom svakog prenosa, kao da popunjavaju slotove za reklame kojih nema. Unakazili su kompletan program ovim ispiranjem mozga

Link to comment
4 minutes ago, autsajder said:

 

To su klipovi iz serijala Previously on ES, po par komada iz tenisa, biciklizma, snukera i skijanja koje jedne te iste već mjesecima vrte tokom svakog prenosa, kao da popunjavaju slotove za reklame kojih nema. Unakazili su kompletan program ovim ispiranjem mozga

 

E a sta je ranije bio ES..pre nekih 20-25 godina. Sad imaju prava taman na ovoliko sportova sa koliko prikazuju ove isecke.

Bila je neka prica da je njih kupio Discovery ili NG ili tako neki zabavan kanal.

Link to comment

Još od pre početka turnira imam gadan osećaj da Nadal ovo osvaja.

 

Može li neko ko je gledao da objasni rezultat Dimitrov  - Tim u trećem setu? Tim je na terenu protiv Kirjosa izgledao zaista šampionski - pribran, tražio rešenja, sačekao pad protivnika, ...

Link to comment
Još od pre početka turnira imam gadan osećaj da Nadal ovo osvaja.
 
Može li neko ko je gledao da objasni rezultat Dimitrov  - Tim u trećem setu? Tim je na terenu protiv Kirjosa izgledao zaista šampionski - pribran, tražio rešenja, sačekao pad protivnika, ...
Nisam ga gledala u tom mecu, u prethodnim nije izgledao bas top, i naravno to nista ne mora da znaci, no ovako masno da izgubi u trecem... nesto mu ipak jeste, bez obzira sto Grisi ovakav teren savrseno odgovara.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...