Jump to content

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

42 minutes ago, villiem said:

 

Procitao sam juce da ti nisu trazili sms/potvrdu...jel proveravaju tih 180 dana, ne pitam za mene, caleta drzim da nema vise antitela, nisam ni merio, dva kineza..za deset dana ocekujem neprihvatljive situacije u vezi sa skolom i sl.

Moji tast i tašta su se fajzerovali u petak, a danas im je 6 meseci... Kontam kad je 2-3 dana nece praviti problem...

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, Frank Pembleton said:

Zvali me iz doma za saglasnost da kevu bustujuemoji769.png.
E sad ona je primila kineza, jel se sad bira ili...?
Ona je 75+







... Shiit has hit the fan
 

Bira se 

Link to comment

Stig'o mi i SMS i mail, rafajzenovao se posle dva sinofarma u DZ Palilula (Knez Danila 16), ne čeka se ništa i nema gužve. Rade do 15h i nedeljom.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

A šta se preporučuje u izboru?







... Shiit has hit the fan
 

Razne preporuke postoje, od obavezno iste, do obavezno neku drugu. 

Nakon dva kineza uveliko bockaju drugim vakcinama po nekim arapskim zemljama. Racunam da znaju zasto to rade. 

Sekler pominje Argentinu da se super pokazalo kinez, pa onda ruska. 

Moji roditelji, i svi koje poznajem su za sada nakon kineske uzeli fajzer

Link to comment

Stigao mi zeleni sertifikat na mejl

“(N)i na istok i na zapad”

 

 

 

 

Edited by Hamlet Strašni
Уклоњена слика из које се могу дознати лични подаци
Link to comment

Nisam ni primetila da piše samo prva i poslednja jer sam bila previše zbunjena što mi je sve stiglo na mail. Doduše stigao je i sertifikat o vakcinaciji koji sam juče dobila i na papiru, a tu pišu sve info. Valjda može i to na granici?

 

Juče Fajzerovana posle 2 Sinofarma, DZ Stari grad, sve je išlo fino, nije bilo gužve. Juče samo bol u ruci, sada me sve boli, nadam se da prolazi brzo.

 

Žena sa nekom autoimunom bolešću htela savet da li bolje treći kinez ili Fajzer, sestra se odlučno ogradila da ni lekar neće reći ništa posebno, sama mora da donese odluku. 

 

 

 

Link to comment

opet za drugaricu da pitam, primila kineza, no joj dunulo da proveri antitela pre trece doze, poshto mora da iskombinuje s nekim zivotom termin trece doze (vreme joj je vec). koje testove ste radili za kineza i gde? ono, shta se kaze da se uradi?

Link to comment

Ja sam davno radila u Aqualabu, oni su me pitali koja je vakcina i sami ispisali šta treba.

Na nalazu piše: s-SARS-CoV-2-S (Spike)-RBD, detekcija antitela IgG

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...