Jump to content

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 hour ago, Spooky said:

Ha ha. I ti i @BlackGeorgeU bolnicama je trenutno najvise vakcinisanih kinezom, od vakcinisanih. I najveci procenat vakcinisanih kinezom se do sada razboleo (1.5% prema 0.3% kod fajzera)... 

А старији од 60 година у ком проценту су вакцинисани Фајзером? Све док се не објави старосна структура синофармоваца и фајзероваца ово може бити резултат пада имунитета због година, а не због вакцине. 

Link to comment

Kanadska provincija Alberta - udeli potpuno vakcinisanih u novozaraženima, hospitalizovanima i pacijentima na intenzivnoj nezi:

 

1V3nZ3j.jpg

 

https://calgary.ctvnews.ca/this-is-the-same-reason-why-you-wear-shoes-alberta-icu-doctor-on-breakthrough-covid-19-cases-1.5552262

 

Po zvaničnim podacima 68% stanovništva te provincije starijeg od 12 godina je potpuno vakcinisano, a još 7% delimično.

https://www.alberta.ca/covid19-vaccine.aspx

Edited by vememah
Link to comment

Sinoć sam se zatekao u razgovoru sa nekim prijateljima koji se bave mikrobiologijom i imunologijom - kako sam ih razumeo, sa Fajzerom je napravljeno sranje zbog kratkog razmaka izmedju prve i druge doze, pa se umesto busta dobila neka vrsta sinergije prve i druge doze, odnosno ispada da su bili u pravu oni koji su tražili da razmak izmedju prve i druge doze bude najmanje 3 meseca. 

Laički rečeno, ispada da su vakcinisani sa Fajzerom dobili jednu dozu iz dvaput :D

Ja sam juče dao krv za antitela /pelcovao se Fajzerom u februaru/ pa bumo videli kakva je situacija. 

Link to comment
34 minutes ago, steins said:

Ja sam juče dao krv za antitela /pelcovao se Fajzerom u februaru/ pa bumo videli kakva je situacija. 

Ja sam se pelcovao u martu + prelezan kovid, bilo mi je 46.8 posle 4 meseca, palo sa 55.

 

Sledece merenje je na polugodisnjicu u oktobru.

Link to comment
1 hour ago, steins said:

Sinoć sam se zatekao u razgovoru sa nekim prijateljima koji se bave mikrobiologijom i imunologijom - kako sam ih razumeo, sa Fajzerom je napravljeno sranje zbog kratkog razmaka izmedju prve i druge doze, pa se umesto busta dobila neka vrsta sinergije prve i druge doze, odnosno ispada da su bili u pravu oni koji su tražili da razmak izmedju prve i druge doze bude najmanje 3 meseca. 

Laički rečeno, ispada da su vakcinisani sa Fajzerom dobili jednu dozu iz dvaput :D

Ja sam juče dao krv za antitela /pelcovao se Fajzerom u februaru/ pa bumo videli kakva je situacija. 

kaže ovde da nema neke veze razmak. (ili ima jako malo)

 

 

Link to comment
1 hour ago, steins said:

sa Fajzerom je napravljeno sranje zbog kratkog razmaka izmedju prve i druge doze, pa se umesto busta dobila neka vrsta sinergije prve i druge doze, odnosno ispada da su bili u pravu oni koji su tražili da razmak izmedju prve i druge doze bude najmanje 3 meseca. 

 

 

Švabe daju sa 6 nedelja razmaka čini mi se.

Link to comment

Drugar posle 2 Kineza juce primio Fajzer trecu dozu.

Merio antitela u maju posle 3 meseca I nije ih imao. Njegova zena imala 900 od 50, a u junu 200 od 50. I ona dobila treceg Fajzera.

Od problema blaga temperatura I slab bol u ramenu.

  • +1 1
Link to comment

Znaci, ne verujem -

 

Umro covek od infarkta. Zajednicki prijatelj pita - jel bio vakcinisan. Jeste. E, kaze ovaj, to je to zasto ja necu da se vakcinisem.

 

Pa jebem mu mater?!

 

236689483_10159617104058844_828759847965

  • +1 1
Link to comment

https://rs.n1info.com/posts/kisic-tepavcevic-vakcina-bilo-kog-proizvodjaca-kao-treca-doza-jedan-izuzetak

 

Quote

Generalni je stav da je bezbedno bilo kojom vakcinom sa jednim izuzetkom, što smo već naveli, ukoliko ste primili vakcinu ruskog proizvođača koji ima dve komponente, prvu i drugu, da ukoliko se odlučite da primite i treću dozu istog proizvođača da to bude prva komponenta.

 

blah... još da saznam nekako šta je meni bila prva komponenta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...