Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

20 minutes ago, Milosh76 said:

Sta ce tek biti posle druge doze... :cry:

 

ostavljas strah od uvek neugodne korone iza sebe i okreces se obavezama u prvenstvu i kupu.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
6 minutes ago, mraki said:

Znači druga doza ima veće šanse da bude burnija, pošto već razvijemo neka antitela?

Ne verujem, sve to posle legne i dođe na svoje. 

Me znam jesam li više nadrilekar ili nadribudističkimonah :huh:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
18 hours ago, Jumanji said:

U Austriji. Jedna zena 40+ je umrla, a druga 40- imala plucnu emboliju, ali se izvukla. Povukli za sada zeku, ispituju.

Edit: evo te vesti

https://rs.n1info.com/svet/austrija-obustavlja-davanje-astrazenekine-vakcine-nakon-smrtnog-slucaja/


 

 

Naslov i tekst u potpunom logickom neskladu.

 

U naslovu "umrla posle primljene doze" a posle pise da nema dokaza o uzrocno posledicnoj vezi. Pa mogli su danapisu i da je umrla posle izlaganja promaji jbg. A koliko desetina hiljada doza podeljeno i koliko ljudi posle toga moze statisticki da ima bilo kakve probleme nevezano za vakcinu :isuse:

 

i onda nauka svojom korektnoscu i autosumnjicavoscu bukvalno daje vetar u jedra antivakserima i budalama an general.

Edited by Caligula
Link to comment

pa dobro, imali smo i u januaru primer da je u staračkom domu u norveškoj nekoliko ljudi umrlo dan ili dva nakon čipovanja fajzerom, pa su došli pameti i prestali da čipuju ljude na samrti, za njihov oslabljeni organizam, tzv nuspojave u vidu povišene temp, jeze, glavobolje i sl mogu da budu fatalne, nije ovo sada zavera farmakomafije protivu astra zeke zato što ona košta ko pakla cigareta dok druge koštaju ko box :happy:

Link to comment
25 minutes ago, Milosh76 said:

Sta ce tek biti posle druge doze... :cry:

vidim sad tvoj tekst pa da ti potvrdim:DMoj bratanac je lekar i radi i  sa covid pacijentima  i u decembru je preležao koronu, srednje burno. Za vakcinaciju je čekao mesec i kusur od kad je testiran negativno i više nije hteo. Čipovan Fajzerom i imao je reakciju i posle prve i druge doze temperaturu od 38 i više i glavobolju. Kaže brufen mu rešilo problem za sat, sam se čudio da nešto obori temp za sat i da se temp ne povrati posle. Njegovo je objašnjenje i kolega sa kojima je kontaktirao da sigurno ima krš antitela i da je organizam tako delovao, Njega je mrzelo i da meri antitela :)  Od njega mi je i info tj od njegovog kolege koji im je neki autoritrt medju anesteziolozima i radi po civid bolnicama da uopšte nema ljudi koji su u bolnici a dobili su drugu dozu pa se razboleli posle 3 nedelje od druge doze i da ljudi pišu bidalaštine . ja biram da mu berujem :) Moj ortak se razboleo par dana posle druge doze tj završio u bolnici, sam nema pojma kad je i gde pokupio ,  rizičan po 10 faktora zbog primarnih  ozbiljnih bolesti, izgurao i izašao sa ubedjenjem da  na ne bi pretekao da nije bilo i vakcine. U zbiru nije imao upalu pluća i pored temperature ali jeste tromb u plućima koji su uspeli da reše. 

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Pisalo je već da jače nuspojave mogu osetiti ljudi koji su preležali, valjda njihova već postojeća antitela krenu jako i do samog kraja, dok se kod Covirgina tek upoznaje organizam sa strancem. Miloševa antitela se setila bolnice pa ne gledaju de udaraju :cry:

 

1 hour ago, Arkadija said:

Moja koleginica, sem tebe, jedina koju znam da je imala burnu reakciju je i posle druge doze bila 2 dana "bolesna"  i onda samo nestanu svi simtomi i vratila se u normalu.

 

I ovako ćemo svi jednog dana kad se imunizujemo. To znači da je ova corona ušla u cirkulaciju i svrstaćemo je u prehlade sa ostalom corona braćom i sestrama.

Link to comment

Ako neko čuje da u nekom manjem mestu ima fajzera viška, neka napiše ovde ili mi pusti poruku na PP. Ćera odlučila da hoće samo to i basta. Pa ću da je vozim ako se ukaže prilika.

  • Wub 1
Link to comment

interesantno. vidim da ima ljudi koji su se vakcinisali, a njihovo mladje punoletno potomstvo se izrazilo da ne zeli, i to se sad, ko chiji lebac jede, smatra ljudskim pravom. dochim ta mlada izdrzavana lica nemaju neka druga prava niti se oko njih neshto iko uzbudjuje. al eto, nece da se vakcinishe, jer ne znam shta, nije mu interesantno unsure.gif

sent from bubamoto



Link to comment
10 minutes ago, gospa buba said:

interesantno. vidim da ima ljudi koji su se vakcinisali, a njihovo mladje punoletno potomstvo se izrazilo da ne zeli, i to se sad, ko chiji lebac jede, smatra ljudskim pravom. dochim ta mlada izdrzavana lica nemaju neka druga prava niti se oko njih neshto iko uzbudjuje. al eto, nece da se vakcinishe, jer ne znam shta, nije mu interesantno unsure.gif

sent from bubamoto


 

 

nije cool vakcinisanje kad stizu stotine hiljada vakcina. ako se vakcinises nisi poseban. cemu onda vakcina?! 

Link to comment

u ovakvoj državi kao što je ovo naše to se rešava na jedan jedini način, od sutra ništa fesovi, samo cilindri i bujrum

 

pa ti pričaj šta hoćeš

  • +1 9
Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

ajebemu vec nisu nishta posebni. to je kap posebnosti da bacish u rutinski okean neizdvajanja ni po chemu :sad:

sent from bubamoto
 

 

pa oni misle da jesu posebni. o tome se radi. 

Link to comment
Ako neko čuje da u nekom manjem mestu ima fajzera viška, neka napiše ovde ili mi pusti poruku na PP. Ćera odlučila da hoće samo to i basta. Pa ću da je vozim ako se ukaže prilika.
Ja koliko znam sutra u SM će biti svega, nek me neko ispravi ako ima bolji info :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...