Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

15 hours ago, Nikodije said:

Sad menjam kanale i slučajno naletim na pinku vest da je neka žena negde umrla nakon primanja zeke i da je u toj zemlji zaustavljeno vakcinisanje zekom do daljnjeg. Nisam čuo gde. I sad se pitamo zašto ljudi kod nas odbijaju zeku, a vlast preko svojih kanala vodi kampanju protiv istog.

Kod nas u Slo.

Link to comment
5 minutes ago, Cash said:

Kod nas u Slo.

 

Da je 1912 onda bi bilo kod vas :D

Austrian authorities have suspended inoculations with a batch of AstraZeneca’s COVID-19 vaccine as a precaution while investigating the death of one person and the illness of another after the shots, a health agency said on Sunday.

 

 

Link to comment

Moj susret sa Fajzerom.

Subota boc oko 13h, oko 18h krece lagni bol u ramenu.

Subota noc, drhtavica ujutro 39.3. Popijen I paracetamol I Panadol, bez poboljsanja. Posle dosta lezanja I spavanja, oko 14 sam nesto jeo, temp 38.5, sat-dva kasnije opet drhtavica temp 39.5. I tada krece da pada.
Uvece oko 22h je bila 38.3.

U ponedeljak oko 4 ujutro 38.5, ujutro oko pola 8 37.5.

Oko podne normalna temperatura. Sve vreme glavobolja I malaksalost.

Revans mec za 3 nedelje kaze SMS od euprave

Link to comment
Ona je Kineza, druga doza je očigledno prošla skromno i bez teksta u novinama :(
imala je kao knjizevni nastup, keva mi rekla, kao kenja rudanka da predstavlja knjigu, doshla na revakcinu [emoji38]ol:

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment
Moj susret sa Fajzerom.

Subota boc oko 13h, oko 18h krece lagni bol u ramenu.

Subota noc, drhtavica ujutro 39.3. Popijen I paracetamol I Panadol, bez poboljsanja. Posle dosta lezanja I spavanja, oko 14 sam nesto jeo, temp 38.5, sat-dva kasnije opet drhtavica temp 39.5. I tada krece da pada.
Uvece oko 22h je bila 38.3.

U ponedeljak oko 4 ujutro 38.5, ujutro oko pola 8 37.5.

Oko podne normalna temperatura. Sve vreme glavobolja I malaksalost.

Revans mec za 3 nedelje kaze SMS od euprave
ti sve morash mimo sveta :isuse:

navikao [emoji38]ol:

sent from bubamoto

  • +1 2
Link to comment

znaci, kada god netko od vas vakcinisanih napise "lagani bol u ramenu" nepogresivo citam "lagani bol u grudima"

stavite neki smajli, majku mu

Link to comment
18 minutes ago, Milosh76 said:

Moj susret sa Fajzerom.

Nuspojave 0 bodova, čak me ni rame ne boli, ni na pritisak.

Od e-uprave ni pisma ni razglednice.

 

Osećam da sam u placebo grupi :D

  • Haha 1
Link to comment

Pisalo je već da jače nuspojave mogu osetiti ljudi koji su preležali, valjda njihova već postojeća antitela krenu jako i do samog kraja, dok se kod Covirgina tek upoznaje organizam sa strancem. Miloševa antitela se setila bolnice pa ne gledaju de udaraju :cry:

  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Sta ce tek biti posle druge doze... :cry:

Moja koleginica, sem tebe, jedina koju znam da je imala burnu reakciju je i posle druge doze bila 2 dana "bolesna"  i onda samo nestanu svi simtomi i vratila se u normalu.

  • +1 1
Link to comment
Pisalo je već da jače nuspojave mogu osetiti ljudi koji su preležali, valjda njihova već postojeća antitela krenu jako i do samog kraja, dok se kod Covirgina tek upoznaje organizam sa strancem. Miloševa antitela se setila bolnice pa ne gledaju de udaraju :cry:
Znači ovi što su imali reakcije su imali antitela tj. preležali su na nogama...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
17 minutes ago, Valkyrie said:

Pisalo je već da jače nuspojave mogu osetiti ljudi koji su preležali, valjda njihova već postojeća antitela krenu jako i do samog kraja, dok se kod Covirgina tek upoznaje organizam sa strancem. Miloševa antitela se setila bolnice pa ne gledaju de udaraju :cry:

Znači druga doza ima veće šanse da bude burnija, pošto već razvijemo neka antitela?

Edited by mraki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...