Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

6 minutes ago, Aleksija said:

mozemo da otvorimo i neku kladzu koga ce prvo od otpisanih pozvati :)

 

 

Renne i Gospa Buba u filmu "Povratak nevakcinisanih". Epizoda "Ima li odje nekijeh vakcina".

 

Image result for povratak otpisanih slike

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Auu.. ja se vakcinisem svake godine protiv gripa, ali ovako nije skoro bilo. Ruka me razvaljuje, pokrio bih se sa pet cebadi koliko mi je hladno. Ovo je ucinkovito imunogeno 😷 sreca te ne radim sutra

Edited by Kelt
  • +1 1
Link to comment

Mene druga porcija kineza prilično rasturila, 5-6 dana malaksalost i povremeno neka blaga groznica. Pošto ljudi uglavnom kukaju da nemaju nikakvu reakciju prosto mi je laknulo kada sam čula da ipak ima sličnih iskustava. Tek sada lagana normalizacija.

Link to comment

Sad se čuo sa kumom, tast (65+)mu se danas prvi put prijavio, odmah stigao poziv, ide sutra.. Živi preko pančevca ali se prijavio na vračar..

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment

to govorish samo da nama i
otpisanima bude teshko.

rene jel vish ti kakvi su nam neprijatelji hihi.gif


vraticemo se kao zombi apokalipsa i jeshecemo vam mozgove. pardon, mozake™!

sent from bubamoto



Link to comment

3 sata mi trebalo ispod 2 ćebeta i jorgana da se zagrejem... do 37.8

 

Naravno da kad ja amerofil primim rusku vakcinu mora da bude burna reakcija, znao sam zašto oću Rajfajzen :D

  • +1 1
Link to comment

Mene samo ruka boli od fajzera ali ništa strašno :) Doduše spavao sam 4 sata popodne i malo kao neki osećaj pred temperaturu... što opet ne znači ništa jer mi se to mesecima dešava samo vikendom :) Kao da mi se sav stres i umor akumuliraju, pojma nemam.

Zaboravih da pomenem, kad se završi vakcinacija izlazi se na drugi izlaz koji vodi kroz kafić... u 15 do 9 kad sam završio bio je pun svaki sto sa četvoro ljudi za njim. Kakav paradoks, s jedne strane imaš stotine ljudi koji primaju vakcinu a pored njih prepun kafić.



Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
Ja još uvek ne menjam prijave, čekam da vidim kako će proći rene i buba :happy:
zlotvore. evo ja cu da ti kazem, zvace nas istog dana u isto vreme na sajam, pa cemo da se zapijemo u predmetnoj kafani i propustimo vakcinaciju :hihi:

ne. reneja ce zvati do srede, a ja cu da ostanem da stojim postojano nevakcinisana :s_w:

sent from bubamoto

  • Haha 1
Link to comment

Promenili smo na ženu na kinesku i rusku po preporuci lekara pa da vidimo dal će da zovu.

Inače čujem da im Frajzer zbog 5 doza u 1 vakcini propada jer se desi da fali peti. Nemaju jebenog čoveka da zove telefonom kad usfali ljudi.

Kakvi smo dobri smo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...