Jump to content

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Iskoristite priliku da izbacite neku posto se ponovo prijavljujete.  Izgleda kao da nas koji smo prijavili sve vakcine tretiraju lose,  kao s njima se sve moze :D.  Npr cim puste novi kontigent koji stize sutra,  najpre pozovu one koji su birali,  a ostale ako pretekne.  To naravno samo nagadjam 

Edited by Sandradjer
Link to comment

novi beograd

 

samo ponovila prijavu, nisam nishta menjala, ja sam poshtena zena i verujem da sistem funkcionishe najbolje usviet i po planu, a mene da su zaboravili zbog moje revolucionarne djelatnosti, takodje kao deo plana :hihi:

 

Edited by gospa buba
Link to comment
34 minutes ago, villiem said:
Mislim da se ponistis ako se prijavis dva puta, to je bar moj slucaj, mora biti nepar prijava

Aj da ti verujem... Prijavicu se I treci put :D I promenio sam opstinu, sad je Savski venac...gadjam Sajam :D   I samo Fajzer, naravno :D

 

Prva dva puta bio NBG

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment

Izbegavajte Palilulu 100%. Najgora opstina.  Ako se neko vakcinisao tamo ovih dana neka potvrdi da je vecina starijih tipa 80+ 

Edited by Sandradjer
Link to comment
11 minutes ago, Milosh76 said:

Aj da ti verujem... Prijavicu se I treci put :D I promenio sam opstinu, sad je Savski venac...gadjam Sajam :D   I samo Fajzer, naravno :D

 

Prva dva puta bio NBG

Stize Fajzer u ponedeljak po najavama.  Sjajan izbor si napravio :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...