Jump to content

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

5 minutes ago, harper said:

 

Ali, treba te tuci bejzbol palicom. Uzmi, covece, zastiti se dok traje ova frtutma, za sest-sedam meseci ionako ces moci da biras (i da platis) kod privatnika koju god hoces.

Ne znam... Verovatno sam se zajebo, no stekao sam utisak da ce biti sad fajzera za sve koji hoce, tako nesto su ovi rekli zeni danas. To je sve od viska informacija (i to neproverenih) i mogucnosti izbora, ne znam sto mi se taj fajzer zakacio kao no-no, evo ne znam da objasnim zasto. 

Link to comment
1 hour ago, MocaVukotic said:

Sad sam bio sa zenom u dz na padini, tamo iza crkve, da dobije prvu dozu kineza. Pitala je i za mene, prijavljen ali bez poziva, rekli su ne moze kinez, sad idu prioriteti prosveta, vojska, policija, ali rekose moze ako hoce fajzer. Nisam hteo, ne znam ni ja zasto, imam neki trip u vezi fajzera. Pa eto, cukaricani, a i vi ostali, tamo izgleda daju fajzera bez poziva. Probajte. 

 

And good luck! 

 

Ja sam tamo danas išao po pozivu, bilo je Fajzera, ali nestalo dok sam ja došao na red. :dry: Mada iskreno, trenutno mi se baš i ne bakće sa mogućim Fajzerovim nuspojavama s obzirom da imam druga zdravstvena stanja koje me dovoljno okupiraju, tako da mi je bilo svejedno.

I eto, dobih Kineza, organizacija tako-tako, nije da se ne čeka, ali ipak se sve završilo u nekom relativno razumnom roku. Od nuspojava zasad apsolutno ništa, ni ruka me ne boli. 

Link to comment

Meni se malo danas kočila ruka dok sam vozio nazad, a sad mi je baš hladno, otprilike kao pred groznicu. Otkazao sam neke aktivnosti sutra za svaki slučaj da malo iskuliram.

Link to comment

Prosvetare vakcinisu kao na traci,  probirace tipa samo sputnik i one koji nisu birali vakcinu 

A drug je svog oca 69 godina odjavio i prijavio opet,  ista opstina i stigao poziv za par sati.  O cemu se radi,  ko zna 

Link to comment

Ima li neko slucajno informacije o komercijalnom vakcinisanju u Srbiji koje su navodno neki drzavljani CG radili u Srbiji po ceni od 70 evra ?

O tome su pisale Vijesti. Interesuje me iz razloga jer mi je otac rizicna grupa, srcani bolesnik, a zivi u BiH gde je pitanje kada ce vakcina stici, pa bi gledao

da kupim ovde ukoliko je ikako moguce i posaljem mu.

 

Link to comment
 
Iz augusta i to se mnogo štošta podešavalo ali navodno AZ može da podešava prodajnu cenu u leto 2021 ako SAMA proceni da je pandemija izgubila na snazi. tako nešto, mutno uglavnom... i zato su ovi ugovori top secret jer stavljaju obe strane na stub srama.


Kad se izređaju svi prioritetni i prijavljeni red je na ostale




Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Samo da prijavim da sam dobio Kineza u domu zdravlja u Knez Danilovoj. Neka korist i od supruge. Ona je dobila poziv, ja nisam, ali sam odstampao i popunio upitnik i nije bilo problema. Za dvadesetak minuta je sve bilo gotovo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...