Jump to content

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja cu sigurno raditi antitela 2-3 nedelje posle druge doze, da znate da mozete da ocekujete. Imam sa cim i da uporedim, onih 0,09 kad su dolazili u skolu da nas testiraju. U istoj laboratoriji cu da radim.

 

Edit. Od reakcija ruka bas boli, kao da je deltoid u grcu, takav je osecaj

Edited by de Sisti
Link to comment
36 minutes ago, Tsai said:

Ja znam troje ljudi koji cekaju samo AZ, jer Oxford.. Od početka pandemije im se urezalo da mora da valja jer je Oxford u jednacini i tvrdoglavo samo to spominju

tacno su se zajebali sto su dali mogucnost izbora.

  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, Tsai said:

Ja znam troje ljudi koji cekaju samo AZ, jer Oxford.. Od početka pandemije im se urezalo da mora da valja jer je Oxford u jednacini i tvrdoglavo samo to spominju

 

A ustvari je najgora vakcina, imas najvece sanse da se razbolis, a kad se razbolis i dalje mozes da zapatis tezi oblik. Uz to ima i najvise nuspojava.

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, de Sisti said:

Ja cu sigurno raditi antitela 2-3 nedelje posle druge doze, da znate da mozete da ocekujete. Imam sa cim i da uporedim, onih 0,09 kad su dolazili u skolu da nas testiraju. U istoj laboratoriji cu da radim.

 

Edit. Od reakcija ruka bas boli, kao da je deltoid u grcu, takav je osecaj

uradi i s protein, obavezno. skoro svi testovi koje sam videla za kineza su imali mnogo bolje rezultate na s protein nego ukupan igg.

  • +1 1
Link to comment
Iz Bosne bilo ljudi tako da dolazi dok ima smile.png

Sent from my M2002J9G using Tapatalk


Kasno, sad sam u Somboru... Jurim tamburase po Vojvodini, nikako da ih stignem :) pa sam mislio da se Fajzerisem kad sam vec tu, al dzaba. Pogresni deo Vojvodine :)
Link to comment
5 hours ago, InvisibleLight said:


:ohmy: drugaricu juce zvali iz kol centra da za halu danas imasamo kineza, a ona brala fajzer i rusku

sad ne znam kako je prosla, isla jutros

 

La juce kum otisao i uzeo fajzera samo jer nije bilo nikog u redu a ispred rusa i kineza gomila, a covek tolko nezainteresovan za tipove vakcina  da ne zna ni ko koju pravi

 

Biće cirkus ako stvarno stigne fajzera onoliko koliko je najavljeno(mada verovatno lažu). Prilično su kritikovali fajzer u režimskim medijima i stvorila se odbojnost. Sad ih ima, ali su većini poslednja opcija. Ako stigne više od pola miliona fajzera,  najviše Hrvata će se vakcinisati u SM. Možete turizam da razvijete.

Pola miliona se vakcinisalo kinezima, a nije došlo do pomora. Mnogim je bitno i što je kineska vakcina kao one od pre pola veka, pa ne podržava čipove. 😀

 

Meni je bilo neverovatno da kod vas slabo funkcioniše, jer je u susednoj opštini (za koju je SM pojam dobre organizacije) funkcionisalo savršeno. Za more ljudi koji su 65+ znam da su završili po sistemu prijava danas, sutra stiže poziv za sledeći dan. Ne znam nikog ko se javio, a da je čekao. Vakcinaciju su orgsnizovali po svim većim selima, pa se nije čekalo. 

Link to comment

Trebalo bi svuda da je tako,  a neke opstine su podbacile zestoko.  Vakcina ima,  a stariji gube dane i dane nevakcinisani 

Edited by Sandradjer
  • +1 2
Link to comment

Sad sam bio sa zenom u dz na padini, tamo iza crkve, da dobije prvu dozu kineza. Pitala je i za mene, prijavljen ali bez poziva, rekli su ne moze kinez, sad idu prioriteti prosveta, vojska, policija, ali rekose moze ako hoce fajzer. Nisam hteo, ne znam ni ja zasto, imam neki trip u vezi fajzera. Pa eto, cukaricani, a i vi ostali, tamo izgleda daju fajzera bez poziva. Probajte. 

 

And good luck! 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, MocaVukotic said:

Sad sam bio sa zenom u dz na padini, tamo iza crkve, da dobije prvu dozu kineza. Pitala je i za mene, prijavljen ali bez poziva, rekli su ne moze kinez, sad idu prioriteti prosveta, vojska, policija, ali rekose moze ako hoce fajzer. Nisam hteo, ne znam ni ja zasto, imam neki trip u vezi fajzera. Pa eto, cukaricani, a i vi ostali, tamo izgleda daju fajzera bez poziva. Probajte. 

 

And good luck! 

 

Ali, treba te tuci bejzbol palicom. Uzmi, covece, zastiti se dok traje ova frtutma, za sest-sedam meseci ionako ces moci da biras (i da platis) kod privatnika koju god hoces.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, MocaVukotic said:

Sad sam bio sa zenom u dz na padini, tamo iza crkve, da dobije prvu dozu kineza. Pitala je i za mene, prijavljen ali bez poziva, rekli su ne moze kinez, sad idu prioriteti prosveta, vojska, policija, ali rekose moze ako hoce fajzer. Nisam hteo, ne znam ni ja zasto, imam neki trip u vezi fajzera. Pa eto, cukaricani, a i vi ostali, tamo izgleda daju fajzera bez poziva. Probajte. 

 

And good luck! 

Do koliko sati rade?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...