Jump to content

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 hour ago, arheolog1981 said:

Iz Bosne bilo ljudi tako da dolazi dok ima :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

 

Раде ли и недељом? 😂

Link to comment
Zar se medicinsko osoblje iz Republike Srpske ne vakciniše u Sremskoj Mitrovici? 
Ili misliš na neke random prekoDrince? 
Žena koja je pored mene sedela na sertifikaciji je iz Republike Srpske, znam da su prethodnih dana bili medicinari... moguće da ih još ima. Nemam definitivan odgovor :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Poslao mi drugar koji je bio na revakcinaciji danas na Sajmu:


"Danas je haos na sajmu, cekao sam sat i 15 min! Ja stigao i pola sata pre, stanem u drugu kolonu za halu 3 gde su medijski radnici i firme, kraca od prve, i samo sto sam dosao na red posle pola sata cekanja, prebace celu nasu kolonu u halu 11 na kraj poduzeg reda! Poludeli smo svi. Onda grupa u kojoj sam bio jurne napred, ja za njima, ne znam da li neko rekao ili nije i formira se opet neki bocni red. Guzva, gurkanje, nervoza, stiskanje, a redari neorganizovani. Unutra kad se udje ide bas brzo, svi su uzurbani. Izgleda da su danas zakazali vise ljudi nego sto mogu da postignu."

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, arheolog1981 said:

Žena koja je pored mene sedela na sertifikaciji je iz Republike Srpske, znam da su prethodnih dana bili medicinari... moguće da ih još ima. Nemam definitivan odgovor :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 

 

pa rekli su tri dana, prekjuce,jucei danas

cula da su dobili dosta vakcina, taj svedski sto™ za medicinare iz rep.srp. a doslo ih dosta manje tako da je prelilo i za ostale da mogu da biraju od sve 3 vakcine. masovno su se pelcovali juce i prekjuce svi iz javnih preduzeca ali i padobranci koji su culi, niko nije vracan

sad je valjda fajzer presusio, drugarica mi na kraju od ruske i kineske izabrala jutros kineza..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...